Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek is be kell számolnotok...

Nektek is be kell számolnotok a férjeteknek, hogy mire költitek a pénzt? Semmi extra: fizetem a csekkeket belőle, a gyerekek edzéseit, stb. Számomra ez olyan megalázó. Mintha én elszórnám a pénzünket magamra!

Figyelt kérdés
2012. dec. 16. 21:40
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
92%
Lehet, hogy nem elszámoltatni akar, csak érdeklődik, nem?
2012. dec. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
63%

itt attól is függ a dolog, h ki keresi meg azt a pénzt. ha te, akkor semmi köze hozzá, ameddig a gyerekeknek van mit ennie, ruhája, számlák be vannak fizetve.


ha ő, akkor valamennyire talán jogosan várja el, h a nagyobb kiadásokról beszámolj. gondolom nem egy doboz tampon vagy csomag zsepi miatt csapja a patáliát.

2012. dec. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
91%
Mi mindig tudjuk, mire költ a másik, mert tételesen vezetjük a listát a bevételekről és kiadásokról.
2012. dec. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
90%

Az azért valahol normális ha érdekli a férjedet, hogy mennyi volt a rezsi meg mennyibe voltak az edzések.


Nem mindegy a hangsúlya. Egy szigorú elszámoltató hangnem más mint a puszta érdeklődés.

Ez neked kell érezned, hogy itt melyikről van szó. Ha csak érdeklődik azzal nincs semmi gond. Sőt!

2012. dec. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
93%

én keresek többet, de egyáltalán nem tudom mire költi, és nem is foglalkozom vele ... így kényelmes ... ő meg nem szórja el

szép lenne, ha elszámoltatnám, hiszen felnőtt, családanya

2012. dec. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Mindketten dolgozunk, de sajnos az én fizetésem lényegesen kevesebb mint az övé. Nem tudok mindent kifizetni belőle. Ráadásul a számlámról vonják a hitelt is :-(.
2012. dec. 16. 21:51
 7/32 A kérdező kommentje:
Nem érdeklődik, elszámoltat!
2012. dec. 16. 21:55
 8/32 anonim ***** válasza:
92%
rosszul mentél férjhez
2012. dec. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
Én is úgy látom. Inkább hozzád kellett volna mennem :-)
2012. dec. 16. 21:58
 10/32 anonim ***** válasza:
88%
És akkor ő mit fizet?
2012. dec. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!