Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Bemutassam apámnak...

Mit tegyek? Bemutassam apámnak vagy ne?

Figyelt kérdés
a következő a helyzet: édesapám 4 havonta jár haza, külföldön dolgozik, 2 hónapja van barátom,apa jön haza karácsonyra. a bökkenő: apám nagyon rendes ember, de furán viselkedik, cikisen :s úgy kezel, mint egy ötévest. énekel nekem, babusgat, gügyögve beszél hozzám, állandóan fényképezgetne. az a baj, h a haverjaim előtt is így kezel, szerinte ez poénos. nekem gáz. mit tegyek:(?

2012. dec. 17. 11:11
 1/4 A kérdező kommentje:
L/18
2012. dec. 17. 11:15
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Összefoglalva: 18 évesen egy kezdődő kapcsolatban szégyelled az apád. 2 hónap nem sok idő, senki nem sértődne meg, ha nem mutatnád be a pasit. Ez még csak randizgatás max. Apád meg nem fog megváltozni. Várd meg, amíg felnősz és nem érzed cikinek a szüleid szeretetét. Ha kitart addig a kapcsolatod, majd bemutatod akkor. Addig felesleges.
2012. dec. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ. hát szerelmesek vagyunk és nagyon jó egymással:) engem bemutatott már. anyámat ismeri. de apám meg nagyon örül h van végre szerelmem, szivesen bemutatnám, ha apám nem viselkedne hülyén:/
2012. dec. 17. 11:26
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nem ciki, örülj neki, hogy így szeret:) Nekem apám sosem mutatta ki, sosem mondta, sosemm ölel vagy puszil meg, pedig jóban vaygunk, csak ő ilyen rideg. Örülj neki, hogy ilyen apukád van, nem kell ezt szégyelni, hidd el!

24/N

2012. dec. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!