Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el apámnak, hogy...

Hogy mondjam el apámnak, hogy összetörtem a kocsiját?

Figyelt kérdés

Mindig idegbajoskodik hogyha elrontok valamit vagy ha csak egy poharat elejtek. Este véletlenül elrántottam a kormányt, majdnem elütöttem egy embert és kivittem egy beton kerítést. Az orra tört meg a szélvédőt betörte egy vasdarab. Elég holnap elmondani neki de hogy mondjam, hogy ne öljön meg? Nem drága autó, de nem is olyan olcsó. Mit fog hozzá szólni?

22F


2012. dec. 1. 21:52
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
55%
Tegnap nem neked állt le apád kocsija tankolás után?
2012. dec. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
69%

Drága fiam

Nem mondtam hogy későre jár már a szórakozáshoz?

Azt ne mondd itt nekünk, hogy nekimégy a kerítésnek, és senki nemlátja azt haza is jössz


Előre látom: Büdös nagypofon keretébe neked is orrod fog törni, meg elmész a háztól

szép karácsonyt

20/F

2012. dec. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
83%
Én anyukámét törtem össze kezdő vezetőként, neki tolattam egy oszlopnak, és behorpadt a hátsőrésze. Én azonnal, amint hazavittem a kocsit telefonáltam neki. Gondoltam jobb, ha úgy jön haza, hogy már tudja mi várja majd. Jah és elmentem a bankba, felvettem a spórolt pénzem, és már úgy álltam elé, hogy sajnos ez van, de kifizetem. Azt hittem nagyon ideges lesz, de nem volt mérges, annyit mondott, hogy szerencse, hogy nem egy biciklist taroltam le!
2012. dec. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
79%

Mond meg a szemébe és azonnal...Legjobb ha minél elöbb megtudja.Tuti,hogy ideges lesz....Lényeg hogy nagyobb baj nem történt....


Kb.2 hónapja neki tolattam egy kökerítés szélének...A hátsó spojler megrepedt,le jött a fényezés.Totál kiakadtam.Erre a férjem azt mondta. :"Még jó,hogy valakinek tolattál neki,és hogy nem lett nektek bajotok!" :)

2012. dec. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
54%
ha van macskátok vagy kutyátok akkor azt ültesd be a volánhoz és rakj mellé egy üres alkoholos üveget, majd hagyd h elvigye helyetted a balhét
2012. dec. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
98%

Én sosem törtem még össze kocsit, de az én kocsimat törték már össze. Nem mérges voltam, hanem megijedtem, mert szeretem azt az illetőt, akinek kölcsönadtam a kocsimat és örültem, hogy semmi baja nem lett sem neki, sem másnak, utána sem üvöltöztem, csak többé nem adom kölcsön az autómat.


Casco?

2012. dec. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Pesten van holnap jön, telefonon meg nem akarom elmondani bár lehet hogy jobb lenne.
2012. dec. 1. 22:09
 8/27 anonim ***** válasza:
98%
A telefon lehet jobb lenne és akkor mond mikor még messze van, mert lesz ideje lenyugodni kicsit.
2012. dec. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
71%

Én 19 évesen törtem meg a szüleim autóját éjszaka. Nővéremhez mentem át, hogy segítsek neki(k) az unokaöcsém körül. Nagyon sírt a drága és a tesóm tiszta ideg volt. A sógorom pedig aludt, mert mindennap hajnalban járt dolgozni (fizikai munka) és pihennie kellett.


A nővérem az IKEA mellett ült (nyár volt) a padon. Oda is mentem kocsival. Vittem neki gyorsétteremi kaját, hogy egyen valamit. Oké, nem a legjobb volt, de legalább varázsoltam valami meleget és "ételt" neki.


Megnyugtattam az unokaöcsém, hazavittem őket. Ezután elindultam én is. Arra emlékszem, hogy mentem az autóval egyedül és mögöttem rendőrök voltak. Nem száguldoztam. Kb. 50-el mehettem a 60-as táblánál. A rendőr kellő távolságban jött mögöttem. A következő pillanatban egy lámpaoszloppal találkoztam.

A rendőrök szedtek ki a kocsiból és nem sokkal később megérkezett a mentő is. Ott helyben elláttak. Nem volt nagyobb probléma. Kicsit fojt a vér az orromból és pár karcolással megúsztam.

Természetesen a szüleimet is felhívták és ők is hamar megérkeztek a helyszínre.

Apám sosem volt hidegvérű, elég sokáig rettegtem tőle, de aznap éjszaka átölelt és annyit mondott, hogy szerencsére nem esett semmi bajom.

A kocsi javítását majdnem 1 éven keresztül törlesztettem nekik.

2012. dec. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
91%
Hívd fel mond el neki mi történt.Lesz ideje lenyugodni.Fel a telcsire.Beszélj vele és írj mi történt!
2012. dec. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!