Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért az apámnak panaszkodik...

Miért az apámnak panaszkodik az exem mi közben életében egyszer látta amikor együtt voltunk?

Figyelt kérdés
Az exemnek tartozom 100 ezer ft-vel de egyenlőre nem tudom kifízetni mert egy halom csekket ki kellett fízetnem.Az apámnak másoknak pletykálja ez a szemét miközben ő az én életemet tönkre tette és szinte pénzben nem is mérhető az a kár amit nekem okozott.Tény igen tartozom neki de miért kell ezt másoknak pletykálni és bemocskolni?Nem direkt nem fízetem ki hanem azért mert nem tudom,ahogy lesz annyi pénzem egyből az lesz az első hogy neki ki fízetem.Erre mocsok módon mindnekinek híreszteli hogy milyen szemét vagyok és az apámat is ezzel zaklatja ahelyett hogy nekem szólna.Abban a reményben gondolom hogy majd ő kifízeti helyettem...és amúgy is ez nem a kettőnk dolga lenne?Mi köze van hozzá apámnak és bárki másnak is?
2012. nov. 11. 15:45
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ja igen azt elfelejtettem mondani hogy rengeteg mindent ott hagytam nála annak idejéb.A p4-es számitógépemet ami annak idejéb kb 40 ezret ért,ott hagytam nála a snowboard deszkámat ami szintén 50 ezret ér és még rengeteg könyvet és cd-t.Mondtam hogy megtarthatja és majd a pénzt is kifízetem...
2012. nov. 11. 15:48
 2/13 A kérdező kommentje:
*idején
2012. nov. 11. 15:50
 3/13 anonim ***** válasza:
Fizesd ki a tartozasodat es hozd el a cuccaidat. Ennyi
2012. nov. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha nekem tartozik valaki, marhára nem érdekel, hogy mi a nyűge, az nem az én gondom, hanem az övé, engem csak a pénzem érdekel. Fizesd ki, gondolom nem 1-2 hónapja tartozol, örülj hogy ennyivel megúszod a dolgot.
2012. nov. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mónika showban a helyed.
2012. nov. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

ma 16:11


Mi az hogy ennyivel te idiota??Mert mi lesz megveret??Veressen én meg nem fízetem ki plusz megyek a rendőrségre..meglátjuk ki jár rosszabúl...

2012. nov. 11. 16:16
 7/13 anonim ***** válasza:
Hat rosszul jarni csak te tudsz, mivel te tartozol. Orulj, hogy meg nem perelt be. Perkoltseg, kamat, ilyesmi... Miert nem fizetsz?
2012. nov. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

ma 16:18


Miért nem fízetek??Miért te a semmiből tudsz fízetni?Nem azért nem fízetek mert nem tudok,hanem azért mert nincs miből egyenlőre..

2012. nov. 11. 16:20
 9/13 A kérdező kommentje:

*Nem azért nem fízetek mert nem tudok


nem azért nem fízetek mert nem akarok

2012. nov. 11. 16:21
 10/13 anonim ***** válasza:
Akkor fizess neki reszletben es ne neked alljon fentebb, hiszen te tartozol.
2012. nov. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!