Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges hogy terhes vagyok...

Lehetséges hogy terhes vagyok anyukám azt mondta vettesem el mert nem fogom tudni eltartani a párom keres persze én is még dologzgatom kozben suliba is járok. Én megszeretném tartani. Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
2012. dec. 17. 17:17
1 2 3 4
 1/39 A kérdező kommentje:
A párommal nem vagyok együtt 1 hónapja még ő nem tudja hogy mi a helyzet. Nincs jó viszonyunk.
2012. dec. 17. 17:18
 2/39 anonim ***** válasza:
88%
Remélem az intelligencia nem a génekhez kötött
2012. dec. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
58%
Tudod mit? Inkább add örökbe, hogy egy szerető családban nőhessen fel.
2012. dec. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
85%
Első lépés: bizonyosodj meg róla, hogy tényleg van baba. Egy tesztet nem olyan bonyolult elvégezni. Ha igen, akkor szüld meg. Aztán, ha teljesen kilátástalan a helyzet, add örökbe.
2012. dec. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
24%
Bunkók?????
2012. dec. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:
Koszonom szépen ezta normálist választ legalább valaki tud normális is lenne a sok bunkó kozott. megszeretném tartani sőt az apuka is megakarja tudom. Orokbe adni meg semmi képpen nem fogom.
2012. dec. 17. 17:25
 7/39 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem ha teljes szívedből szeretnéd megtartani, akkor ne vetesd el, mert egész életedben utálni fogod érte magadat vagy anyukádat.
2012. dec. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
86%

Ha megtartod a gyereket(ha terhes vagy egyáltalán), a pasidat nem fogod tudni magadhoz láncolni .


Te vagy a felelőtlen, hogy felcsináltattad magad, a válaszolókat meg nem illik lebunkózni.


Ha bunkó lennék, azt mondanám, hogy szüld meg és élj anyád nyakán a gyerekkel.


Vegyél tesztet, ha pozitív, vetesd el, vagy add örökbe, számtalan meddő pár vár babára...

Az iskolát fejezd be, érettségizz és keress munkát.

2012. dec. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
83%
.aszki, még a saját életedet sem tetted rendbe, máris adnál a világnak egy kölköt, akit lehet hogy fel sem tudsz nevelni! Esetleg nyomorgásra itéled, szép pacsirta vagy, vagy azt hiszed az állam / köznép/ mindenkit támogat? Csak akkor ha cigány vagy!
2012. dec. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
80%

Miből gondolod, hogy terhesen kellesz majd a faszidnak??

Nem is vagytok jóban.

2012. dec. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!