Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 16 éves vagyok és ha terhes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves vagyok és ha terhes lennék és én megszeretném tartani, és ha a barátom is mellettem állna, de a szüleim nem szeretnék és azt akarják h vetessem el akkor olyankor mi van? Nekem semmi beleszólásom nincs hogy megtarthatom-e?

Figyelt kérdés
Az abortuszhoz kell engedély is ugye, és ott mindenféleképpen megadnák az engedélyt ha a szülő azt akarja?
2010. máj. 31. 10:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ha ennyire szereted a gyerekeket/abortusz elenes vagy, akkor szülj egy kicsit később, hogy jobb életet tudj biztosítani a kicsinek!
2010. máj. 31. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Köszi, de én ezzel nem kaptam választ a kérdésemre.
2010. máj. 31. 10:24
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

persze, tartsd meg a gyereket, aztán úgy kirúgnak véglegesen téged a barátoddal együtt szülői házból mint a macskát arra a bizonyos műveletre.


sőt, ki is tagadhatnak, és nem örökölhetsz semmit.


a szüleid nem hajlandók egy újabb porontyot eltartani, ami a kislányuk felelőtlenségéből, életre éretlenségéből született.

2010. máj. 31. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Ha nincs sem a barátodnak sem neked kereseted, és max árvaházban vagy cigányputriban tudod felnevelni a gyereket, akkor vetesd el. Kár most elb*szni az életed, ha annyi eszed volt, hogy ilyen korba teherbe ess, akkor ugyan később kétlem, hogy okosabb lennél, de talán. Előbb legyen miből felnevelni egy gyereket, mert azt is kell, nem csak kitolni alul. Nem egy barbi babát fogsz megszülni, hanem egy élő lélegző embert, aki etetni kell, pelenkát cserélni, elviselni hogy éjjel nappal bőg, úgy nyeli a pénzt, mint az állat. Kimaradnak az esti dizsik meg denszelések, nem fog telni az új rucikra...
2010. máj. 31. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

és tényleg, azt nem tudtad, hogy emiatt kicsapnak az iskolából?


teljesen cigány gondolkodásmódod van! Majd a "barátod", akivel semmilyen házassági szerződésed sincs, csak puszta szavát adta, eltart ugye? úgy otthagy téged, hogy még gyerektartást sem fog fizetni neked.

2010. máj. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

<első vagyok>

remélem ezekkel a válaszokkal viszont JÓ választ kaptál :)

2010. máj. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
A kérdésemre senki nem tud válaszolni? Egyébként meg nem kell itt osztani engem, védekezéssel is teherbe lehet esni!
2010. máj. 31. 10:32
 8/18 anonim ***** válasza:
de te annyira sötét vagy, hogy MEG AKAROD TARTANI?!?!
2010. máj. 31. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Az iskolából nem csapnak ki, magántanuló lennék!
2010. máj. 31. 10:33
 10/18 anonim ***** válasza:
vegyél be esemény utáni cuccot! az mégis jobb mint az abortusz :S
2010. máj. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!