Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 éves lány 8 hetes terhes,...

16 éves lány 8 hetes terhes, megszeretném tartani, Édes anyám nem engedi, mit tegyek?

Figyelt kérdés
8hetes terhes vgok, mire megszületne a kisbabám 17éves lennék. Én szeretném a kisbabát, de anyukám nagyon ellenzi! :( Mit tegyek?? Mit tegyek hogy megtarthassam?? Segitsetek. Köszönöm
2010. jún. 7. 20:01
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
26%
Mivel fiatalkorú vagy, így anyukád beleegyezése szükséges. Próbáld rábeszélni ha nagyon szeretnéd a babát. Mond meg neki, mi van ha utána később nem lehet gyereked. Én drukkolok neked!
2010. jún. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
92%
ha meg akarod tartani senki nem kényszeríthet abortuszra...de gondold át, hogy egyedül hogyan fogod eltartani a gyereket, ha a szüleidre nem számíthatsz, az apa meg gondolom hasonló korú, mint te
2010. jún. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim válasza:
36%

Ne tartsd meg! Hidd el, hogy nem szabad ilyen fiatalon egy gyereket felvállalni. Egy-két évig biztosan jól "elbabázol" vele, de utána nem leszel még elég érett egy gyerek felneveléséhez....

Nem akarlak bántani, nem azért mondom ezt... Az egész életed (és a gyermekedét is) elrontod. Ráérsz még.

Teremtsd meg előbb a feltételeit!

2010. jún. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
69%

20:08 nem kell hozzá senki beleegyezése, hogy megtarthassa


amihez a szülők beleegyezése kell, az az abortusz

2010. jún. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
27%
Oka van, amiért így reagál édesanyád! Egy baba nem tehető fel a polcra, ha meguntad! Ha megszületik, a te igényeidet háttérbe kell szorítanod egy életre, az ő érdekében. Akármire is vágysz, ő lesz az első, neki kell lennie. Nincs szabad sétálgatás, bulizás, kirándulás, folyton ott kell lenned, törődnöd kell vele, és ahogy nő, anyagilag is nő a teher! Ha az apa veled egyidős, (és meg sem említed), gondolom nem kíván részt venni ebben a dologban - pláne teljesen téged nyom a felelősség. Megértem az érzéseid, de korai. Nagyon!!
2010. jún. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Ha tényleg meg akarod tartani, húzd az időt még 4 hétig az orvoshoz menéssel. 12. hétig veszik el. Más ötletem nincs.
2010. jún. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
0%
18 eves korig csakis a szulo beleegyezesevel tarthatod meg. Beszelj anyukaddal, bar en sem orulnek neki ha a 16 eves lanyom terhes lenne...
2010. jún. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
honnét veszitek ezt a baromságot, hogy kiskorúnak szülői beleegyezés kell a gyerek megtartásához????,
2010. jún. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
de tényleg, honnét gondoljátok, hogy a megtartásához engedély kell? én is úgy tudom, hogy az abortuszhoz kell. és ha megszületik a baba, a kérdező anyukájának kell nyilatkoznia, hogy vállalja-e a gyámságot a kicsi felett, ha a lánynak nincsenek meg a gyerek eltartásához szükséges feltételek. Kedves Kérdező - bocs az offért. Szerintem neked nincsenek meg a feltételeid -pl.: jövedelem. Apuka beleegyezik, felnevelitek. vagy romantikázol a babázásról?
2010. jún. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
69%

Szia!Én is 16 éves vagyok igaz más helyzetben, mivel párommal 4 éve vagyok együtt és ő már keresőképes, munkája van ,így mi meg tudtuk tartani a kicsit és édesanyám is beleegyezett. Magán tanuló lettem eredményeim így is kitűnőek. De gondold át a dolgot ha egyedül vagy és nincs melletted senki bele fogsz őrülni, a csöppséged pedig elvehetik tőled. Egy gyermek nem játék, nem bízhatod majd másra hiszen te leszel az édesanyja! Bárhogy is döntesz egy dolgot jegyezz meg, Ő ártatlan nem tehet róla hogy megszületett.

Sok sikert kívánok neked!

(38 hetes kismama)

2010. jún. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!