Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivan anyámmal? Már nincs...

Mivan anyámmal? Már nincs hozzá türelmem, teljesen bedilizett.

Figyelt kérdés

19éves vagyok, és mostanában minden nap balhézok anyámmal.

Egyszerűen mindig rossz kedve van, ha az ember normálisan szól hozzá akkor is leüvölt, tisztára olyan mint aki megzakkant. Nem lehet vele kommunikálni már hónapok óta, egyszerűen nincsen türelmem hozzá.

Most i skérdeztem tőle valamit erre orditott, még ő hisztizik (szó szerint) hogy én is orditva válaszolok.

mondtam neki hogy "nyáron mikor műtötték a hasad, akkor arra fogtad hogy ilyen vagy amilyen, most mibaj?" erre ő "kussoljál, takarodj innen, vagy megtéplek" nos kb igy beszél, kedves nem??


Apámnak is feltünt hogy dilis, de én többet találkozom vele, mert apum többet melózik.

De ez szörnyű, úgy beszél velem mint egy nyomorékkal.

Most van egy srác nekem aláthatáron a napokan azon volt kiakadva hogy én miért léptem túl ilyen hamar (már 6hónapja szakítottam az exemmel) az exemen, miért kell nekem randizni tök hülye vagyok meg mindenkivel összefekszem (eddig 2komoly kapcsolatom volt, nem váltogatom a pasijaimat)

Minden szava járása az hogy "kussolj, esküszöm megtéplek, dugulj el" stb.


2012. dec. 18. 13:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy titkol valamit? Valami gondja lehet, vagy beteg, esetleg klimax? Az ingerültséget ezek magyarázhatják, bár a trágárságot nem. Én mióta klimaxolok, néha ok nélkül ingerült, ideges vagyok(: Ezt úgy oldom meg, hogy olyankor bemegyek a szobámba, mert lehet, hogy én is megbántanám a családomat, ha ingerülten beszélnék velük, vagy esetleg kiabálnék.
2012. dec. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
menj el az orvosodhoz es meseld el neki mi a helyzet,mit kell vagy lehet tenni ilyenkor,itt valami nincs rendjen,orvosra van szuksege,ez mindkettotok erdeke
2012. dec. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 harleynagyi ***** válasza:
kedves kerdezo , irasodbol nemtudni milyen hangnembe kerdezed Anyukadat , mas lenne a helyzet Ot is meg hallgatnank mivel minden tortenetnek 2 oldala van .... De ha igaz amit le irsz azt javasolom hagyd Ot beken probalj nem beszelni vele csak a legszuksegeseb dolgokat , valaszolj udvariasan meg a kor is ha O durvan kerdez mosolyogra . De ha ez nem megy akor koltoz el es ugy nem kell vitaba szallni az Anyukadal
2012. dec. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem klimaxol.

Az enyém is ezt csinálja, egyik pillanatban üvölt velem, a másikban bőg, hogy neki milyen sz@r, a harmadikban a nyakamba ugrik... Tényleg idegölő!!

2012. dec. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!