Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megsajnálnátok apátokat így,...

Megsajnálnátok apátokat így, vagy nem érdekelne, hogy szenved?

Figyelt kérdés
Elég kiskoromban elváltak a szüleim, mert az apám bekattant és nem volt normális, aztán akármikor kerestük, nem volt hajlandó engem látogatni, inkább nőzött, meg piált. Ennek 17 éve, pedig anyukám is nyitott volt arra, hogy normális kapcsolatot alakítsak ki vele, mindig írta neki a leveleket, hogy jöjjön és viselkedjen apaként. Már 3 éve nem hallottam róla, felkerestem a nagyapámat 1 éve az egyik közösségi oldalon, leveleztünk, de mikor írtam neki, hogy legyen szíves adja meg apu elérhetőségét, akkor letörölt az ismerősei közül és azt is visszavonta, hogy az unokája vagyok. Apu felbukkant, azt mondja, depressziós, mert semmi se sikerül neki. Kérdeztem, hogy velem miért nem tartotta a kapcsolatot évek óta, azt mondja, hogy mert nincs pénze meglátogatni (2 szintes háza van, kocsija). De hogy nagyon szenved, ezt állítja, mikor mondtam, hogy én is, mert elhagyott, akkor azt mondta, hogy "ez van". Nekem egyre jobban fáj, amit művelnek velem, de nekem most komolyan sajnálnom kéne?
2012. dec. 18. 13:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én a helyedben elfelejteném úgy,ahogy van.
2012. dec. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
91%

Ha bármivel is támogatnád akkor készülj fel arra, hogy egész életedben le fog húzni és lelkileg is kikészít. Tudod, a kisujjadat nyújtod...

Ha annyira akar békülni, először építsen fel egy jó kapcsolatot pár év alatt aztán majd meglátjátok.

De én egy lépést sem tennék. Inkább egy fájó emlék egy lelépett apáról, mint egy valós apa aki még jobban tönkretesz lelkileg.

2012. dec. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Azok után amit írtál,hogy hogyan válaszolgatott egy nagy f@szt.

Én a nagyapát megkeresném(ha ő is érdekel téged)és elmondanám neki,hogy ne haragudjon,hogy ha úgy tűnt,hogy nem amiatt keresem őt mert a nagyapám,hanem a link fia miatt,mert lehet,hogy emiatt sértődött meg,de az is lehet,hogy neki is van vele ügye.

2012. dec. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!