Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Te lennél katona/külföldön...

Te lennél katona/külföldön dolgozó férj felesége?

Figyelt kérdés
Tehát aki több évet tölt távol a családjától, néhány havonta jöhet haza?
2012. dec. 18. 19:28
 1/10 A kérdező kommentje:
Vagy el tudnád képzelni így a családi életed?
2012. dec. 18. 19:28
 2/10 anonim válasza:
85%
Igen. ha szeretem őt igen.
2012. dec. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
nem. szóba került és kategorikusan kijelentettem, h ezt az egyet nem lehet, ha velem akar maradni.
2012. dec. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

3. vagyok

így félreérthető: a válaszomat szigorúan csak a külföldi missziót teljesítő katonára értettem. ha más munkát vgez külföldön s ritkán jöhet haza, azt elviselném. de ezt nem.

2012. dec. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

én misszióba járó katona felesége vagyok, nagyon jó nekünk együtt. Nem hogy eltávolodnánk egy-egy pár hónapos távollét után, hanem még közelebb hoz. És mikor meg itthon van egyfolytában akkor sem érezzük úgy, hogy csak akkor jó, mikor külön vagyunk és pár napra találkozunk.


nem tudom mi ebben olyan érdekes.

2012. dec. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem. Nem akarok rettegni, hogy megölték-e, nem akarom, hogy a gyerekeink ilyen ritkán lássák az apjukat, és magamat sem akarom magányra ítélni. Össze sem jönnék katonával, mindkettőnk védelmében.
2012. dec. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszi hogy válaszoltatok!


Utolsó! Én is így vagyok, nem tartom családnak aki így él.

A család az én szememben akik ott vannak egymás mellett és együtt élik az életüket.

2012. dec. 18. 21:58
 8/10 anonim ***** válasza:
23%
Igen, katona felesége lennék. Ahhoz pedig nincs jogod, hogy megszabd ki a család és ki nem.
2012. dec. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
70%
Én is katonafeleség vagyok, és családnak tartom magunkat, ha tetszik ha nem. Bár még nem jár ki misszióba, bizonyos okok miatt igy is ritkán talalkozunk, mégis boldogok vagyunk és nagyon közel állunk egymáshoz. 1-2 év múlva pedig misszióba is fog menni. Féltem őt, persze, de mikor hozzámentem, mindezzel tisztában voltam és elfogadtam. Ennyi erővel a tűzoltófeleség se engedje munkába a férjét?
2012. dec. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
32%

Elég fiatal lehetsz, ha csak így vagdalkozol, hogy az nem is család.


Nem neked kell megfeleljenek, hál' istennek.


Ráadásul sose tudod az életed folyamán mikor kerülsz oda, hogy így kell éljél, mert pl. itthon a férjed nem tud elhelyezkedni, muszáj neki külföldre menni, de neked még nincs hova utána menni például. Persze, meg is lehet neki tiltani, aztán majd ültök együtt a Lánchíd alatt de elmondhatjátok, hogy nektek "igazi" családotok van, mert mindennap együtt vagytok.

2012. dec. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!