Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lesz szerelmes mindenkib...

Miért lesz szerelmes mindenkibe a nővérem aki kedvesen szól hozzá?

Figyelt kérdés
23 éves, eléggé álmodozós típus. Már nagyon szeretne pasit, de még soha sem volt neki. Ha valaki pasi kedves vele, azt már úgy veszi hogy bejön neki és elkezd álmodozni, meg beleesni. Pl a környékbeli boltos rendes vele, ezt már úgy könyveli el hogy tetszik a srácnak. Vagy rendes vele a gázóra leolvasó, és azt hiszi tetszik neki stb. Miért ilyen?
2012. dec. 18. 22:23
1 2
 1/13 anonim válasza:
64%
Mert magányos, bemutathatsz neki xD. 19/F
2012. dec. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha az emberek ( férfiak) kedvesek vele, és ő is kedvesen reagál, akkor előbb utóbb sikert ér el...Lehet ő egy kis cica...és azt gondolja, minden kandúr is az
2012. dec. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Előttem szólónak igaza van még akkor is ha viccel vele. Persze hogy magányos, nem volt neki senkije és szeretne már párt magának, ez nem is csoda, főleg ha már 23 éves.

18 éves koromig én is ilyen voltam hogy majdnem minden lányba belestem akivel kicsit is többet beszélgettem. 18 évesen is belezúgtam egy olyan lányba aki számomra egyáltalán nem volt szimpatikus se belsőre, külsőre szép volt de nekem nem volt az esetem. De egy buliba sokat voltunk együtt, és sokszor buliztunk utána, meg szinte minden nap találkoztunk mert egy gyakorlati helyen voltunk pedig más suliba jártunk. Én belestem a csajba és ő is belém, nem volt túl hosszú a kapcsolatunk fél évig voltunk együtt de jó volt, és azóta már nem esek bele mindenkibe a egy kicsit is kedves velem, már komolyabban érdekelt a belső meg a stílusa is. Most vagyok 21 éves lassan 22 és 1 éve vagyok már együtt a barátnőmmel egy másikkal persze akivel szinte egyformák vagyunk, ugyanaz a stílusunk, ugyanúgy érzelmesek vagyunk, mert én nagyon az a fajta pasi vagyok. Sok mindenben egy a véleményünk, egyedül a zenei ízlésünk ami különbözik, én inkább az a rockosabb fajta vagyok, ő meg inkább rappet hallgat.

Ha lesz már neki barátja nyilván másabb lesz utána. Esetleg tudni is kéne az okát hogy eddig miért nem volt barátja, mert lehet hogy ez a dolog tett neki keresztbe hogy mindig másnál próbálkozott és lehet ez nem tetszett senkinek, én még ezt is belevenném oknak.

2012. dec. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Kiscica? :D


Elég visszahúzódó lány, nehezen barátkozik. Mondjuk lehet tényleg magányos.

De olyanokat csinál hogy pl az a boltos rá mosolyog akkor azzal jön hogy "Tuti tetszik neki" vagy ha észreveszi hogy a gázórás ránéz akkor biztos bejön neki. Bebeszéli ezeket a dolgokat és elkezd róluk álmodozni stb.

2012. dec. 18. 22:36
 5/13 A kérdező kommentje:
Hát én 3 srácról tudok akinek tetszett. 1 az utcán szólította le, 2 meg sulis társa volt (az egyik áthívta DVD-zni. Ez tudjuk mit jelent...de ő nem akart tőle semmit így lerázta). Szóval csak olyanok akartak tőle valamit, akiktől ő nem. Egyik sem volt neki az "álmaiban szereplő pasi".
2012. dec. 18. 22:39
 6/13 A kérdező kommentje:
Ja a kedvencem hogy találkozik valaki újjal aki mondjuk Nagy Géza :D és akkor azon agyal hogy Nagy Gézáné, meg Nagyné XY :D Eszem megáll tőle...
2012. dec. 18. 22:43
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

"Egyik sem volt neki az álmaiban szereplő pasi" - hát, akkor lehet még sokáig fog várni...


"Ha valaki pasi kedves vele, azt már úgy veszi hogy bejön neki és elkezd álmodozni, meg beleesni" - ez összefügg azzal amit előtte írtál, hogy még nem volt barátja.

2012. dec. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez azért van,mert magányos és már nagyon szeretne valakit.Kérdésedben a válasz.
2012. dec. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudja,mi a szerelem,mi a párkapcsolat,éretlen még,és gyerek.Emlékszem,én kb. 15 évesen viselkedtem így.Nála most jött el ez a korszak.Szerintem részben későn érő típus,részben naiv és tapasztalatlan.Majd eljön az Ő ideje is,és kinövi ezeket a dolgokat.
2012. dec. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is vmilyen szinten ilyen voltam, amíg nem jöttem össze a mostani barátommal, de én ezt nem gondoltam komolyan, és szerintem a lelke mélyén ő sem, csak már bele van őrülve abba, hogy nem jött össze neki egy normális pasas, és inkább ezekbe a fantáziálgatásokba menekül, és elképzeli, hogy neki tetszik, egy picit talán el is hiszi, vagy legalábbis... olyan jó ilyenkor azt elhinni. Főleg ha tényleg nem volt még kapcsolata. A magam példájából... majdnem 23 éves voltam (kb. másfél hónappal a születésnapom előtt), amikor megvolt az első csók, és összejöttem az emberemmel. Addig még csak nem is érdeklődött irántam normális srác. Én meg már azt hittem (főleg olvasva a netes oldalakat, ahol mki jön azzal, hogy ha 20 éves korodig nincs pasid, az gáz, meg tuti defektes vagy), hogy tényleg velem van vmi baj, és magányosan fogok meghalni, mert én senkinek nem fogok soha tetszeni. Tudat alatt minden ilyesmi viselkedésű lányban ez van, max. vki ezt nyíltabban csinálja... én is ábrándoztam már arról, meg elgondolkodtam rajta, hogy talán tetszem, amikor bármilyen olyan sráccal találkoztam, aki értelmesebbnek tűnt. és kedves volt hozzám... fiatalabb egyetemi tanártól elkezdve csoporttársakon át a CBA-s zöldséges fiúig meg a Greenpeace-es szórólapozós srácig... mert jó érzés, ha az ember egy percig azt hiszi, hogy ő kellhet normális embereknek, hogy vonzó, hogy érdekesnek és szerethetőnek találják.

Hála a jó égnek azért rátaláltam az igazira, és azóta tudom, hogy én max. "szerencsétlenebb" voltam, tovább kellett várnom (de így jobban meg tudom becsülni, meg most azért a párkapcsolatom biztonságában azért nem biztos, hogy hiányzott volna nekem a tini drámázás).


23/l

2012. dec. 19. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!