Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a baj velem? "mindenkibe"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj velem? "mindenkibe" szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés

Szóval, 21 éves vagyok, és..még mindig a 14éves korban élek, mert ha van egy pasi, aki tetszik, az nem csak simán tetszik, hanem megőrülök érte..csak itt az a baj, hogy ez egyszerre akár.10 ember is lehet. Volt barátom félévig, szerettem is, de egyszerűen ha megláttam egy másik ismerősömet, majd' kiugrott a szívem és elbizonytalanodtam. Sosem csaltam meg igaz, de még is szakítottunk, mert ő is érezte, hogy valami nem okés.

Mitől van ez? Akárhova megyek, találok valakit, akiért ujjonghatok, de sztem ez már beteges. Más is így van ezzel? Mert az én ismerőseim körében ez elég furcsa..:(


2011. dec. 13. 22:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A 12-14 évesek között valóban sok ilyen lány van, de olyanról még nem nagyon hallottam aki később is ilyen. Előbb-utóbb tuti kinövöd, csak lehet az kell hozzá, hogy egyszer egy nagyobbat csalódj egy fiúban.
2011. dec. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

hát azért már volt pár csalódásom sajnos:S igaz, nem is volt sok barátom, mindössze 5, ebből 3 elég nagy csalódás volt:S a másik 2 meg olyan.. semmilyen:S:D

milyen már, hogy azt hittem a 2. barátomra, hogy milyen jól megvagyunk, erre kiderült, hogy az iwiw ismerőseim 90%ának írt, hogy jöjjenek össze..:/

2011. dec. 13. 22:36
 3/11 anonim ***** válasza:
ugyan ez vagyok csak fiúban.
2011. dec. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem vagy nimfomániás? Jól esne minden jóképű idegennel lefeküdni?
2011. dec. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mert polimerek vagytok. Egyszerre akár tíz férjetek, feleségetek is lehetne, és ha nektek szabad, a párjaitoknak is lehetne rajtatok kívül még valaki más. Rossz helyre születtetek, ennyi.
2011. dec. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 B.B05 ***** válasza:
Utolsó hozzászóló! Szerinted attól nimfo valaki??? Nem hiszem el, hogy ennyire buta emberek élni tudnak ebben a világban.
2011. dec. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 B.B05 ***** válasza:

*

bocsánat, utolsó előtti

2011. dec. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"Mert polimerek vagytok."


Ljuden, ezen szakadtam, köszi! :D

2011. dec. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ne aggódj én is így vagyok ezzel.És hozzá jön az h folyamatosan nézegetem hogy vajon "ő" is néz e engem stb.Több éves kapcsolatomban is simán megtetszik más :S...de én sem csalnék soha , ezt leszögezném.Rám tökéletesen igaz ez: [link]

(napjában vagy 5X)

2011. dec. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

fuh én jóképű vagyok, már csak ki kell gyúrni magam jobban:D Remélem találok ilyen lányt akinek a külső fontosabb és akkor van esély! Mert tapasztalatlanság miatt kissé félek a lányoktól (csak enyhén szal nem remegés meg ilyenek:D). Am ez fiúknál szokott lenni amit te érzel, a szeretethiány váltja ki hogy mindenkibe beleszeret aki kedves és szép, az illető magányos srác.

F18

2011. dec. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!