Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért leszek szerelmes mindenk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért leszek szerelmes mindenkibe?

Figyelt kérdés
Ha egy fiúval már többször beszélgettem, vagy hát azért ismerjük egymást, mindegy ki az, de mindegyikbe szerelmes leszek. Mármint egy kicsi szinten. És az a legrosszabb, hogy az éppen esedékes "kiválasztott"-ba csak elég rövid ideig, mondjuk egy hónapig vagyok szerelmes, ha nem beszélek vele, vagy valami ilyesmi, és jön egy új helyes srác, rögtön az tetszik...Remélem érthetően írtam le. Tehát minden helyes srácba belezúgok, valahogy így is mondhatnám.:S Lehet, hogy az életkoromtól van? '4/L Értelmes válaszokat kérek, köszi!
2010. máj. 13. 18:09
 1/7 A kérdező kommentje:
bocs 14/L
2010. máj. 13. 18:10
 2/7 anonim ***** válasza:
Működik a biológia.
2010. máj. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem hiszem hogy úgy igazán szerelmes lennél. egyszerűen csak akkor éppen ő tetszik neked iszonyatosan.én ezt úgymond "fellángollásnak" nevezném,bár nemtudom én még nem voltam szerelmes,de sok ismerősöm igen,és a szerelem nem tud ilyen hamar elmúlni. szóval nyugi ez tök normális,egyszer majd találsz egy olyan pasit akibe valóban szerelmes leszel :)
2010. máj. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Mondtam te 88 éves f*sz hogy normális válaszokat kérek...


A többieknek köszönöm.:):)

2010. máj. 13. 18:26
 5/7 anonim ***** válasza:
Fajfenntartás..Megtetszik dugtok szülsz gyereket aztán jön a kövi.. ez volt kb az őskorba szóval jah tiszta biosz
2010. máj. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
feltehetőleg mert még fiatal vagy nagyon és szűz.
2010. máj. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én 20 vagyok és nem szüz, és mégis ilyen vagyok sürün mint te. szóval szerintem ebbe semmi rossz nincs. persze nekem is rossz, hogy gyorsan vele beszerek valakibe, és aztán ha jön egy másik akkor a régi már nem érdekes hanem az új. de ez azért van mert ö nem az igazi. és keresem tovább. hátha az az új lesz a nagy Ö :) tudatlanul. szerintem amit mi érzünk az nem szerelmesseg, hanem siman nagyon tetszik és fellangol bennünk egy picit a szerelem langja.ami aztan el is alszik.
2010. máj. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!