Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek vagy hogy kezdjem el?

Kcsim kérdése:

Mit tegyek vagy hogy kezdjem el?

Figyelt kérdés
Párom anyukájával nem beszélünk csak köszönünk egymásnak, és most szeretnék felé lépni,hogy ez megváltozzon!Párom azt mondta hívjam fel és beszélgessek vele, de csak én beszéljek,hogy ne legyen baj,hogy én nem beszélek és én hívtam fel,csak nem tudom mit lehetne beszélgetni vele! Ebben kérek segítséget!
2012. dec. 19. 10:36
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem az elso beszélgetos telefonálás furán jonne ki. Ha találkoztok az utcán, kérdezd meg, hogy hogy van/vannak, mi újság, vagy most itt a lehetoség, hívjátok meg karácsonykor hozzátok.

26N

2012. dec. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Párom javasolta ezt,hogy előbb telon beszéljek vele! Elvileg megyünk majd hozzájuk,de karácsonykor én megyek fel páromhoz, még nem lakunk együtt!

És nem tudom,hogy mit beszéljek vele, mert addig eljutott,hogy köszönök megkérdem hogy van, és ennyi!

2012. dec. 19. 10:43
 3/10 anonim ***** válasza:
egy közös témátok biztosan van, a párod :)
2012. dec. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, úgy ismerem már a párom! Már gondoltam erre!
2012. dec. 19. 11:04
 5/10 anonim ***** válasza:
dehogy baj, még jobb is ... anyukának a gyereke mindig kedves téma ... mit csinál, hogy' érzi magát, mit szeret enni, mit nem, mennyit emlegeti anyukát(!) még ha nem is igaz, stb
2012. dec. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
De akkor már találkoztatok hogy köszöntök egymásnak? Vagy még nem is láttad akkor hogy van köszönő viszony? De egyébként mondjuk felhívhatnád azzal, hogy mézeskalácsot akarsz csinálni de elhagytad a receptet a te anyukád meg nem ért hozzá és gondoltad megkérdezed őt vagy amit mond a párod hogy anyukája specialitása (már ha nem derül ki róla útközben hogy utál főzni sütni)Vagy megkérdezed tőle hogy ezt meg azt veszed a párodnak és szerinte örülne e neki. De én nem hívnám fel ha még életemben nem láttam. Az első benyomást jobb szemtől szembe tenni szerintem
2012. dec. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó indok lenne, ha felhívnád hogy mi a receptje az általa főzött pasid által legjobban szerett kajának, mert szeretnéd vele meglepni. Szerintem ez tök jó lenne, mert örülne, h tiszteled a munkáját, meg lenne így egy jókis közös titkotok, a meglepire készülés:)
2012. dec. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Amíg írtam, megelőzött a 6. válasz írója. Gondolkodtam megtegyem-e, de azért elküldöm. Egyetértőleg.

Nem tudom mi az oka az eddigi "távolságtartásnak", de én sem tartom jó indulásnak a hosszasabb telefonos beszélgetést.

Most már közel van az idő, úgy gondolom meg kéne várni a személyes találkozást. És egy idősebb hölgytől vélhetően van sok eltanulni való. Például dicsérjen valamit, amit az alkalom hoz; kérdezze meg hogyan csinálja/készíti, kérjen tanácsot, segítséget. És például ajánlkozzon -de na csak szóban, hanem mozduljon is- pl. a tálalásnál, leszedésnél segíteni. Biztosan jó szemmel nézi, ha háziasnak, figyelmesnek, talpraesettnek találja.

2012. dec. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
És közben a 7. is.
2012. dec. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Már találkoztunk nem egyszer! Az a baj,hogy annak idején nem közeledtem úgy felé,ahogy azt elvárta volna, és ez volt a baj, de most szeretnék közeledni felé, és jóba lenni vele!
2012. dec. 19. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!