Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha beleszerettem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha beleszerettem a legjobb barátomba?

Figyelt kérdés

Féléve vagyunk legjobb barátok.Mármint vannak lánybarátaim akik jobb barátok, és neki is vannak fiú barátai, de más nemből mindketten egymást kedveljük a legjobban.

De mostanában elkezdtem vonzódni hozzá.Állandóan csak rá gondolok és alig várom, hogy találkozzunk, beszélgessünk. Félek, hogy szerelmes lettem belé.Mit tegyek? Nem akarom, hogy megtudja, mert akkor tönkre menne a barátságunk...

Tényleg egyáltalán nincs fiú-lány barátság?



2012. okt. 20. 12:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Ezek szerint tényleg nincs...

Miért lenne vége a barátságnak ha megmondanád az igazat?Legjobb barátok között ez nem lenne hatalmas probléma.De ha így van ismerkedj fiúkkal.Hátha valaki felkelti az érdeklődésed,és elvonja róla a figyelmed

2012. okt. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Azért lenne vége, mert már nem tudnánk úgy beszélgetni és nem lenne olyan felszabadult.

Ha neked bevallaná valaki, hogy beléd szeretett ugyanúgy ölelgetnéd és ugyanúgy viszonyulnál hozzá?:(

2012. okt. 20. 12:32
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Létezik fiú-lány barátság ez nem kérdés, viszont néha megesik, hogy az egyik fél többet érez, mint a másik.

A legjobb amit tehetsz, hogy megbeszéled vele a dolgot. Jobb esetben lehet, hogy ő is úgy érez mint te, és akkor boldogan éltek, míg meg nem haltok stb. Rosszabb esetben csak kicsit kínos lesz a szitu, neked nehezebb lesz kiverni őt a fejedből, de a barátság megmaradhat (tapasztalat). Az pedig csak a legrosszabb esetben fordulhat elő, hogy a barátságnak vége szakadna. Szóval szerintem egy próbát megér a dolog, hogy megbeszéld vele.

2012. okt. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy máshogy viszonyulnék hozz.De nem szakadna meg a barátság.Olyan határig tenném a dolgokat,amíg még nem érezném azt hogy ez már rossz lenne neki.Mert ha már barátság és be is vallotta mit érez.Akkor nem szeretném megbántani semmivel :)
2012. okt. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem bevallhatod neki, akár még össze is jöhettek, nem feltétlen romlana meg a kapcsolatotok :D
2012. okt. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Ez baromság, ne hidd el ezeket, azzal, hogy bevallod a lány tuti nemet fog mondani erre az egészre, és biztos nem lesz a barátnőd, mert én azthiszem ezt szeretnéd. Ez nem egy film. Inkább érd el, hogy belédszeressen :) El tudod hidd el, irj nekem privit és én segítek neked ebben az ügyben.
2012. okt. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ugyan valszeg már nem releváns, de azért leírom. Tényleg nem a legjobb ötlet elmondani. Én elmondtam a legjobb barátomnak, hogy szeretem. A lányt varatlanul érte, megijedhetett, nem is lett belőle semmi. Az volt a baj, hogy nem hívtam el előtte sehová, nem voltak programok kettesben, amiből tudhatta, gondolhatta volna, hogy többet érzek iránta. Én viszotn annyira szerelmes voltam belé, hogy fizikai fájdalmam volt, ha csak rágondoltam, hogy nem a barátnőm. Úgyhogy elmondtam neki. A barátságunk azóta sem a régi, próbálkozom, de attól tartok, soha nem lesz olyan, mint régen. Nem éri meg így elmondani, ahogy én tettem. Meg mindig nem tudom kiverni a fejemből, most ezért szenvedek.
márc. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!