Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » úgyérzem beleszerettem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

úgyérzem beleszerettem a legjobb barátomba. Mit tegyek mert elég bonyolult a dolog?! (LENT TÖBB)

Figyelt kérdés
Van a legjobb barátom akivel tényleg mindent megbeszélünk. Az elején úgy éreztem h ő kicsit nyomul de nem nagyon foglalkoztam vele...(főleg azért mert a legjobb barátnőm beleszeretett) és most egy kis idő elteltével rájött h a legjobb barátnőm tetszik neki. ( még nem tudják egymásról h szeretik egymást)Ugye jól érzem hogy KB. Kötelességem összehozni őket nem akkor is ha kicsit fáj...?

2012. okt. 27. 19:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez tényleg bonyolult.Ha a barátnőd tényleg bele van zúgva,akkor lehet,hogy össze kellene hozd őket,de előbb tudd meg,hogy a barátnőd tetszik-e a fiúnak.Nem lesz könnyű,hasonlót én is átéltem,és én semmit nem mondtam,csak mosolyogtam és próbáltam mutatni,hogy mennyire örülök nekik.De 4 év után rájöttem,hogy tényleg jobb ha csak barátok vagyunk.
2012. okt. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen bejön a pasinak a legjobb barátnőm! Köszönöm a válaszöd :)
2012. okt. 27. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!