Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beleszerettem a legjobb lany...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a legjobb lany baratomba. El akarom mondani neki, de nem tudom hogyan. Tippek?

Figyelt kérdés
Ma oran elottem ult es fojton hatra nezett es mosolygott ram.Aztan elkezdtem rohogni,o is rohogott.Am nagyon joba vagyunk.Sokat logunk egyutt meg minden.Sokat is beszelunk.Masik oran mikor padtarsammal hulyultem,a tanar ram szolt,es o elekezdett rohogni es mosolyogni.Ez azt jelenti,hogy tetszem neki?

2012. okt. 24. 22:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Jelentheti azt is.
2012. okt. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Egy Srác Asszem ***** válasza:

írj kort is !!!

amúgy miért tetszenél neki ???? Legjobb lánybarát.... ergo: nevethet azon amit csinálsz, stb :)

Nekem is vannak lánybarátaim.

hasonló helyzetem is volt már, amikor minden apró jelet annak tekintettem hogy Ő is biztosan szeret, mint Én Őt (akkor) :) pedig nem csak barátilag érzett és érez irántam ahogy énis

nagyon nem érdemes egy jó barátságot tönkretenni egy ilyen incidensel (de megértem a helyzetedet, hogy nehéz ez most)

elég jóban vagyunk , néha már össze is hoznak minket a többiek, pedig, csak "szeretjük" egymást de nem "úgy" :) egyszerű barátság :D (néha sokkal többet ér mint egy kapcsolat)

2012. okt. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
mond el neki hogy bejösz neki többi majd utána kiderül
2015. ápr. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!