Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám miért nem tud kopogni...

Anyám miért nem tud kopogni vagy szólni? Most meg furán néz rám.

Figyelt kérdés

Régebben mindig kopogott meg szólt ha takarítani fog vagy valami de leszokott róla, hiába szólok rá. A múltkor éppen rám nyitott amikor magamhoz nyúltam de szerencsére nem látott semmit, akkor is szóltam hogy máskor kopogjon de csak annyit mondott, hogy jó. Pár hete a barátnőmmel voltam, akkor is jól tudtuk álcázni de megint kopogás nélkül jött be. Tegnap meg takarított a szobámban ameddig suliba voltam és benézett a szekrényembe/fiókomba amibe olyan cuccaim vannak amik nem rá tartoznak. Egész nap olyan furcsán viselkedik, tuti a tegnapi miatt.

17F


2012. dec. 20. 16:09
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Hát de mindig szólok neki
2012. dec. 20. 16:16
 2/11 anonim ***** válasza:
77%
Bezárhatnád az ajtódat és akkor nem lenne ilyen gond. Ezer forintért lehet zárat kapni, ha esetleg nem lenne jó a mostani.
2012. dec. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%

Ezért nem kell a vibrátort, meg műbránert gumitangával, a szekrénybe és fiókba tenni

Nekem 16évesen a 8kg petárda landolt az asztalon amikor hazaértem, szerencsére megtarthattam, de abból tanultam hogy még a csajokról összegyüjtött képekkel teli memória kártyámat is bedugtam az ágyam kivágott részébe

20/F

2012. dec. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem határozottabb kellene, hogy legyél, és a "kopogj" helyett kifejteni, hogy miért. Legközelebb mondd meg neki, hogy már félig felnőtt vagy, _magánéleted_ van, legyen kedves kopogni, mert őt nem szeretnéd ebbe bevonni. Meg fogja érteni, csak ne félig odadobva mond, hanem szemtől-szemben, nyugodtan, de határozottan.
2012. dec. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
94%
Jah, és még valami. Takarítsd a saját szobád és elkerülheted a meglepiket. Ha felnőtteknek járó magánéletet szeretnél, zárt ajtókat, és nem átpakolt szekrényt, akkor ideje gondoskodnod magadról. Mosás, pakolás, takarítás terén is. Ezt is beszéld meg vele.
2012. dec. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
42%
kérj kulcsot karácsonyra. ha nincs
2012. dec. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
73%
szerintem alap dolog a kopogás.főlleg ha már 17 éves gyerekem van és ott a barátja/barátnője.
2012. dec. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem ezután fog kopogni, gondolom nem akar téged meglátni, mikozben vered éppen...
2012. dec. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 tetris ***** válasza:
100%

Képzeld el, ha neccharisnyában, tűsarkú cipőben, és melltartóban lettél volna, amikor kopogás nélkül benyitott. Lett volna meglepi!

Most ehhez képest mi történt? Látod! Lehetett volna rosszabb is.

Egyébként pedig szerintem udvariatlanság csak úgy rányitni a másikra.

2012. dec. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nálunk mindig nyitva vannak a szobákon az ajtók. Ha a fiamnak itt van a bnője, és becsukja, nem megyünk be. Nálunk a csukott ajtó = ne zavarj:)

Az meg alap, hogy sose nyúlunk egymás szekrényébe, egyedül a ruhás részbe, ha a vasalt holmit helyére rakom.

2012. dec. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!