Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet úgy "mély" egy...

Hogyan lehet úgy "mély" egy kapcsolat, ha csak hétvégente van találkozás?

Figyelt kérdés

22 és 23 évesek vagyunk. Én úgy érzem, nekem ennél többre van szükségem... egy válaszoló írta azt egy másik kérdésnél, hogy az ilyen kapcsolat az nem szerelem, hanem csak langyos állóvíz. És én is így érzem sajnos. :( Ti mit gondoltok az ilyen kapcsolatról? Hogyan lehetne így is elmélyíteni?

Hétköznapokon úgy érzem, hogy nincs is párom.

Mindig olyan frusztrált vagyok ettől az egésztől...

Hétköznapokon cseten és telefonon tartjuk a kapcsolatot.


2012. dec. 20. 20:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Mi a kerdesed tulajdonkeppen? Ha nem erzed azt, hogy ez igy mukodhet, akkor tulajdonkeppen elmelyulni sem fog - szerintem.
2012. dec. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nekem is volt távkapcsolatom és soha nem tudtam olyan jólesően kimondani, hogy igen, van barátom, igen én és a barátom tegnap ezt meg azt csináltuk. Szükség van a szoros testi közelségre. A távkapcsolat inkább hasonlít szerintem egy plátói viszonyra emiatt mint beteljesültre. Hosszú távon nem megy, ha már az elejétől fogva nagy a távolság.
2012. dec. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
hogy szerintetek hogyan lehet mélyíteni egy kapcsolatot úgy is, ha csak ritkán van találkozás.
2012. dec. 20. 21:06
 4/18 A kérdező kommentje:
meg hogy mondjátok el a tapasztalataitokat, ha vannak, mint a 2. válaszoló :)
2012. dec. 20. 21:08
 5/18 anonim ***** válasza:
Ugyan ugy, mint szemelyesen. De ez egyenfuggo. En 4 evet eltem ket kulonbozo tavkapcsolatban, es mindketto mukodott - egy darabig, de tenyleg nem a legjobban...
2012. dec. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Valahogy én is így érzem. Hetente tudunk találkozni és ez a jobbik eset. De így kevés a program mert kevés az idő meg egyebek... Én már gondolatban össze is költöztem vele. Még nagyon az elején vagyunk, de én úgy érzem jó lenne később ha komolyan gondoljuk, mert sok a 80 km azért. Az utazás nagyon drága mulatság már, persze ez nem lesz akadály hogy találkozzunk. Hiányzik a közös program, amikor elmegyünk valamerre meg hasonlók, többször. Nem tudom hogy lesz a jövőben, még nem látom tisztán. Csak magamban tervezgetek. Neki még nem mertem megemlíteni olyat, hogy egyszer összeköltözés jó lenne meg hasonlót...
2012. dec. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
mi másfél éve vagyunk így :/ eddig mi se csináltunk kb semmi programot... mostanában kezdtünk elmenni egykét helyre, azt hittem ez segít majd meg etől majd jobb lesz, de úgy árzem hogy mégsem, mert hétköznap ugyanaz van.
2012. dec. 20. 21:39
 8/18 A kérdező kommentje:
*ettől
2012. dec. 20. 21:40
 9/18 anonim ***** válasza:

Gondolom nincs lehetőségetek hét közben programokat csinálni időhiány miatt. Másnál is van ez így, még sem érzi ugyanezt, amit Te.


Szerintem ha a hétvégék tartalmasak, egymásra-figyelősek, meghittek lennének, akkor ezek az érzések feltöltenének egész hétre és nem lenne ilyen hiányérzeted.

2012. dec. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Szia!


Saját tapasztalatom nincs, de szerintem is nem vagy csak nehezen mélyülhet el így. Nem tudjátok megoldani, hogy egyikötök a másiknál lakjon?


L/21

2012. dec. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!