Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek? Beszéljek anyával,...

Mit tegyek? Beszéljek anyával, hogy ne randizzon vele többet vagy hagyjam, hogy boldog legyen?

Figyelt kérdés

A szüleim még kiskoromban elváltak,én anyával élek,apával félévente párszor találkozom,alig beszélek vele.

Anyának volt egy 5 évig tartó kapcsolata,aminek több,mint fél éve vége lett és azóta anya nem randizott mással.

De most randizott párszor valakivel,de eddig nem mondta el,hogy ki az,mert ismerem...Kiderült,hogy az egyik osztálytársam apjával randizik.

Az a baj,hogy annak a srácnak az apjával,akivel 10 éve ismerjük egymást,8 évig az osztálytársam volt és gimiben is vele lesz a legtöbb közös órám(egy tagozatra vettek fel minket) és elég viharos volt vele a kapcsolatom.

2 éve nagyon jóban lettünk,szinte a legjobb barátom volt,aztán idén télen rájöttem,hogy szépen kihasznált és miután megkapta,amit akart,alig beszélt velem és engem ez eléggé megviselt,a mai napig sírva alszom el és mindenről ő jut az eszembe.De ő nem foglalkozik velem,mert "menő srác",akiért mindenki odavan,a nyári szünet óta alig beszéltünk.Jó,egyszer elmentünk moziba,ahol történt pár dolog,de azóta semmit nem tudok róla.


Anya semmit nem tud ezekről,mert nem akarom,hogy aggódjon vagy tudja,hogy valami gond van velem és azt higgye,hogy rossz anya.De ha komolyabb lenne a dolog a srác apjával(és tuti,hogy komolyodik a dolog,mert anyát fél éve nem láttam ilyen boldognak),én nem bírnám ki,hogy a srácot még hétvégente is lássam,ne csak a suliba.

Viszont máshová nagyon nem mehetek,apám 70 km-re lakik tőlünk,a nagyszüleim elég öregek,nem akarom,hogy miattam aggódjanak,a nagynénémnek pedig nemrégen születtek ikrei,szóval ott is "tele a ház".


Nem akarom anya boldogságát tönkre tenni,de engem meg a fiú tesz tönkre így is,hogy nem látom...Nem tudom,hogy mit csináljak,beszéljek-e anyával vagy hallgassak és tűrjek?!Félek,ha beszélnék anyuval,akkor kiborulna,balhézna a srác apukájával és anyukájával azért,amit csinált a srác és mindenki megtudná,hogy miért romlott el a barátságom vele.



15/Lány



2012. júl. 19. 23:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy terveznék az összeköltözést,addig felesleges aggódnod,várd ki a végét,az se biztos hogy sokáig tart.
2012. júl. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

"kihasznált és miután megkapta,amit akart"


Mi volt az?

2012. júl. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Az a fiú még gyerek, rengeteget változik még, meg fog komolyodni. Meg aztán teljesen más jellegű lesz köztetek a kapcsolat, ha a szüleitek összejönnek. Ne félj, nem lesz semmi gond! Anyukádnak meg nyugodtan meséld el a történteket, legalább megnyugtat egy kicsit. A fiúk nem tökéletesek, sokat fogsz csalódni bennük, ez valószínűleg az első, ezért visel meg ennyire. Nem kihasználni akart ő téged, csak még buta, és nem számol az érzelmi következményekkel. A fiúk sokkal lazábban kezelik a szexet, mint a lányok.
2012. júl. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

"ulna,balhézna a srác apukájával és anyukájával azé"


Anyukád nős emberrel randizgat? Vagy ők is el vannak már válva?

2012. júl. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

De azért csak lennének közös programok,ebédek,nyaralások,stb,amiket nem bírnék mosolyogva,jópofizva végig csinálni,ha ő is ott van.

Az a baj,hogy ismerem anyát és tudom,hogy nem randizgat "csak úgy",szórakozásból.És ha már sokadszorra találkoznak,akkor ott lehet,hogy komolyabb a dolog.Elég régóta ismerem a srácot,eddig nem nagyon mutatott bármilyen fejlődést(mégha én ezt is hittem) meg nem is hiszem,hogy fog,ha már most olyan a hozzáállása mindenhez,hogy bármit megtehet,mert a szülei elintézik a balhékat,amibe keveredik.De igazából már nem is várok tőle semmit,félreismertem...csak azt szeretném,hogy elfelejtsek mindent,ami vele kapcsolatos,de tudom,hogy ez nem fog menni addig,amíg minden nap megnézem a közös képeinket,a Facebookját vagy csak arra gondolok,hogy vajon kivel van éppen.Úgy viszont még nehezebb lenne,ha nem csak a múltunk lenne a közös pont az életünkben,hanem a szüleink kapcsolata is.



Azt pedig nem szeretném elárulni,hogy mivel használt ki,mert elég megalázó számomra,a legközelebbi barátnőmnek sem mondtam el és még nagyon fáj,hogy kihasznált és hogy megbíztam benne annak ellenére,hogy elég sokan mondták,hogy ne legyek vele jóban.



23:47

Elváltak,de anya ismeri az anyukáját is.

2012. júl. 19. 23:50
 6/14 anonim ***** válasza:
Rákérdezhetek? Azzal használt ki, hogy lefeküdtetek és utána dobott. Nem így volt?
2012. júl. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ne aggódj amiatt, hogy ezt nem fogod bírni, mert meg fog változni a kapcsolatotok a sráccal, ha a szüleitek együtt lesznek. Anyukád nem fog balhézni emiatt a srác apukájával. Ha úgy érzed, hogy neked fontos, hogy elmond anyukádnak, hogy mi történt, akkor ne úgy tedd, hogy azt akarod elmondani, hogy mekkora izé volt a pasijának a fia, hanem úgy, hogy szeretnéd, hogy tudjon róla azért, hogy ha esetleg lesznek közös programok, akkor az neked eleinte biztos nehéz lesz és nehogy valami mást gondoljon, hogy iért viselkedsz furán. És ha anyukádnak megmondod, hogy nem szeretnéd, ha más megtudná, akkor nem is fogja elmondani másnak, emiatt ne aggódj, felnőttek között ez úgy szokás, hogy nem beszéljük ki a másik szerelmi életét...
2012. júl. 20. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én csak akkor szólnék anyámnak, hogy ne randizzon valakivel, ha tudnám, hogy a pasi agresszív, zsarnok vagy ilyen bűnözőféle. Ha tisztességes, és jól bánik anyukáddal az új férfi, akkor hagyd, hogy hadd legyen boldog. A srácot elviselni nem nehéz, ha nem érdeklődsz iránta. Ha meg belementél vele a szexbe... Nem szép dolog a részéről, de azért lássuk be, hogy te bólintottál rá. Ha erőszak történt, akkor egész más a helyzet. Akkor szólni kell anyukádnak, mindegy ki a tettes apja.
2012. júl. 20. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
76%

Miért, mit csinált a srác? D*gtatok, utána ejtett, majd ennek ellenére elmentél vele moziba, a moziban pettingeltetek egyet (esetleg te csináltál mást is?) majd megint ejtett?

Lefordítom: te futsz a srác után, mert ő "olyan menő", de őt már nem érdekled, és ezért szerinted ő gonosz.

Nem hiszem, hogy anyukád elsősorban a srác szüleivel balhézna, ha ezt megtudná...

2012. júl. 20. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
45%

Anyukádnak joga van tudni az igazságot és hogy mi történt a szeretett lányával.

Ő felnőtt nő, mérlegelni fogja a helyzetet és aszerint dönt.

De nehogy már hagyd rózsaszín felhőben élni míg Te szenvedsz közben! Nem fogod tönkretenni ezzel a boldogságát, csak elmondod az igazat.

Egy család vagytok, beszéljétek meg! Nekem Anyám a legjobb barátom!

Gondolj csak bele...ha Te járnál egy sráccal szülig szerelmesen és Anyukád tud valami rosszat az apjáról, nem szeretnéd tudni?

2012. júl. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!