Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a helyes döntés?

Figyelt kérdés
Van egy csaj, aki nagyon tetszik és már mindennél jobban szeretnék vele randizni és már Ő is találkozna velem. Viszont a gond ott van, hogy most volt ínszalag szakadása és még pár hónapig bokarögzítőt kell hordania. Én meg ilyen állapotban most nem terhelném a randival. De facebookon néha beszélünk csak a gond ott van, hogy mostanában már eléggé ritkán van fent és így egyre kevesebbet dumálunk. Pedig én írok neki minden nap. Szóval, mit kéne tennem? Mankóval már elvileg tud járni...

2012. dec. 10. 17:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem értem miért nem ír rád. Aki mankós beteg, annak elvileg túlteng a szabadideje. Pontosan fordítva kéne lennie, hogy ő írjon minden nap, hogy szinte már ráunj.

Szerintem, ha már járóképes, akkor miért lenne terhelő egy randi? Kérdezd meg, hogy meglátogathatod e, illetve, ha nem akar otthon fogadni, elvihetnéd te valahova kocsival, kávézni stb.

2012. dec. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
mint mondtam nem jár már annyit face-re. első randin meg haza vinni az még talán okés, de érte menni? nem akarom, hogy azt higgye egy papucs vagyok akinek már annyira kéne egy nő hogy bármire hajlandó.
2012. dec. 10. 17:57
 3/7 A kérdező kommentje:
meg párszor leírtam már neki, mit érzek iránta meg bókolok neki. végül is csak ezekért ment bele a randiba, mert kíváncsi milyen lehet velem élőben beszélni. Amúgy Ő 20 éves én meg 19.
2012. dec. 10. 17:59
 4/7 anonim ***** válasza:
jaaaaj bazeg ettől papucs vagy, mert érte mész? Hiszen mankóval jár, te szerencsétlen. Nem hiszem el, hogy ennyit se akarsz érte megtenni, pedig te aaaanyira látni akarod őt, és aaaaanyira mindennél jobban szeretnél vele találkozni, de azért az egód még mindig előrébbvaló, mint a leányzó, akivel aaaaanyira vágyottan együtt akarsz lenni!
2012. dec. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
bármit megtennék érte már így látatlanban is...
2012. dec. 10. 18:06
 6/7 anonim ***** válasza:

# 4/5

Pont, hogy az ego az egyik kulcs elem a csajozasban. Persze itt most kiveteles eset van, mert ilyen idobe mankoval tenyleg sz@r jarkalni. De ugy altalanba nem szabad 1 noert se engedj az egodbol, mert hanem alapbol papucs leszel es baratzona ahonnan mar nem jutsz ki, akkor mar inkabb legyek bunko, legalabb nekem jobb lesz tole.

2012. dec. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
azt felajánlottam neki, hogy hazaviszem (amúgy fél órára lakik tőlem kb). ez még belefér?
2012. dec. 12. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!