Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Távkapcsolatban élők: milyen...

Távkapcsolatban élők: milyen gyakran beszéltek telefonon, interneten? És ha úgymond "haragban" vagytok?

Figyelt kérdés
2012. dec. 21. 21:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy naponta. A szerelem nagyobb, mint a harag.
2012. dec. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Heti négy napot töltünk külön, ilyenkor minden nap legalább egy órát skype-olunk este. Munka közben meg folyamatosan chatelünk, de azt akkor is, ha itthon dolgozik épp :)

Haragban lenni nem szoktunk, ha össze is kapunk valamin, félórán belül megint minden szép és jó :)

2012. dec. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sehogy már. Nem érdeklem őt.
2012. dec. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Naponta beszéltünk 3 évig. Chat, MSN, skype, telefon. Már együtt élünk.
2012. dec. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem utoljára 7 éve volt távkapcsolatom, még a skype-mentes időkben :) mi nagyrészt smseztünk, de azt nyilván minden nap, legalább nagyvonalakban, hogy mi volt velünk... ha összevesztünk, természetesen nem beszéltünk, nekem ez természetes, miről beszélnél valakivel akire haragszol?
2012. dec. 22. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egész nap kapcsolatban vagyunk, Facebookon pl. De ezt nem úgy kell elképzelni, hogy folyamatosan irogatunk egymásnak, hanem óránként-kétóránként válaszolgatunk, ha van időnk:)

Este telefonon, vagy ha unatkozom felhívom, vagy hív ő. Soha nem vagyunk haragban, mindig megbeszéljük a problémákat mielőtt lelépnénk.

2012. dec. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
mi hétvégente találkozunk, mert kolis vagyok, hétköznaponta pedig napi többször beszélünk telefonon, ugyanis ingyen hívjuk egymást, amikor pedig haragban vagyunk, akkor addig veszekedünk ameddig ki nem békülünk, szóval igy kifejezetten nem is szoktunk haragban lenni :)
2012. dec. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi 3. éve élünk távkapcsolatban, kb 3000 km választ el és a repülő nagyon drága, szóval csak kb félévente tudunk találkozni... De bőven jó, mert ő is dolgozik, 10-16 órát is, én is keméynen itthon, tehát itt sem láthatnám többet. Minden lépéséről tudok - és így szeretem :) Mindig telefonon beszélünk, ha én hívom, úgy fillérekbe kerül, fb chat esetleg szóba jöhet, kölcsönösen egymás családjával is kapcsolatban állunk, minden jó, nem hűlt ki, sőt :)
2012. dec. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!