Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Távkapcsolatban élek a páromma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolatban élek a párommal három éve. Egy fantasztikus együtt töltött hét után, amikor hazajöttem, este, interneten keresztül közölte, hogy szakít. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem őt. Előző napokban azt terveztük, hogy albérlet helyett lakást veszünk, mivel nemsokára lehetőségünk nyílna összeköltözni. Amikor hazajöttem, dolgozott, és fel is hívtam, hogy otthagynék pár ruhát, hogy legközelebb ne kelljen cipelnem.

Amikor hazaértem közölte a rosszhírt (interneten keresztül, telefonon nem volt hajlandó velem beszélni), és azóta sem tántorít tőle.

Úgy érzi nem lehetünk együtt boldogak. Egyben legjobb barátok is vagyunk, erről nem is kíván lemondani, tartani szeretné a kapcsolatot, de nem mint pár, hanem mint barátok. Azt is mondta, talán később még lehet valami.

Összességében elég bizonytalannak érzem ezt az egészet. Mit gondoltok mit tehetnék? Nagyon szeretem és nem szeretném elveszíteni, viszont ez a helyzet rettenetes fájdalmakat okoz számomra. Hogyan tehetnék valamit a kapcsolatunkért?


2010. júl. 16. 16:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
én arra tippelnék, hogy mikor szóba kerültek ezek az albérlet meg lakásos dolgok, kicsit megijedhetett, hisz ha eddig távkapcsolatban voltatok, nem olyan sűrűn találkoztatok, ahhoz képest az összeköltözés igen nagy ugrás lenne. szerintem hagyj neki egy kis időt, később majd próbálj vele beszélni, hátha tényleg csak ennyi volt a baj, és nem erőltetni az összeköltözős dolgot.
2010. júl. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Egyszer már éltünk együtt albérletben, de megszűnt a munkahelyem, és nem tudtuk fizetni az albérletet, ezért haza kellett költöznünk. Ezért nem hiszem, hogy az összeköltözés lenne a gondja :(
2010. júl. 16. 16:51
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
ez elég gerinctelen dolog. Közöld vele, hogy személyesen mondja el, mi a problémája, vagy a barátságnak is vége...
2010. júl. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Senkimégisvalaki ***** válasza:
100%
Szerintem is megijedhetett valamitől nagyon. Picit később kérdezd majd meg tőle, hogy mi késztette erre a döntésre, és hogy szerinte miért "nem lehettek együtt boldogok".
2010. júl. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Senkimégisvalaki ***** válasza:
100%
16:59 voltam és amúgy egyet értek még az előttem szólóval. Ha kicsit "megszorongatod" azzal, hogy a barátságotoknak is véget vetsz, lehet hogy kicsit elgondolkozik a dolgon.
2010. júl. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Igen, mondtam neki, hogy ennyi idő után ez nem volt fair, azért bocsánatot kért, és mondta hogy mindenképp akar személyesen beszélni, viszont nem ér rá a hónapban, mert olyan a beosztása :( Ez igaz, mert mindig előre elmondta hogy dolgozik. Akad egy-egy szabadnapja de éjszakás műszak után. Azt meg én sem szeretném hogy úgy beszéljünk, hogy holt fáradt.

Nem tudom mivel tudnám meggyőzni, hogy maradjon velem, tehetetlennek érzem magam és ez a legrosszabb :(

2010. júl. 16. 17:13
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Istenem, hányszor hallottam hogy "később lehet valami..." :(

soha nem lett semmi belőle - ez csak egy olyan mondat amivel a pasik úgy gondolják megkönnyítik nekünk a dolgok, pedig nem, hisz reménykedünk és mint a kisgyerek: ha nem teljesül még rosszabbul esik.

És egy második esélyes kapcsolat (SZERINTEM!!) már nem ugyanolyan, hisz az egyik él már egyszer "sérült" :S


Az én tanácsom az hogy üljetek le és beszéljétek meg.

Mondd el hogy mit érzel és kérd meg hogy mondja el vagy kérdezz rá hogy a hirtelen fordulat oka.


A barátság-ötletéről annyi: neked nagyon de nagyon fog fájni ha legjobb barátok lesztek! Beszélni, találkozni vele úgy hogy már nem a tiéd. Főleg hogy ha jóban vagytok beszámol az új kapcsolatáról- szörnyű érzés!



"Ha valaki el akar menni, el is fog és el kell engedni"

2010. júl. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van a hosszú válaszolónak! Sajnos ez csak szöveg, hogy később lehet valami... Egy nagy maszlag, ami az ő gyengeségüket bizonyítja:S Hányszor hallottam ezt én is, és hányszor reménykedtem... A barátságot a saját érdekedben utasítsd vissza, hidd el, az minden lenne, csak nem barátság. Te iszonyatosan szenvednél mellette, főleg, ha már lenne valakije. Mindenképpen személyesen tisztázzátok a dolgokat, minél előbb, és utána döntsd el magadban, hogy elengeded őt. Öld ki a reményt, különben nem fogod tudni elfelejteni. Sajnálom, hogy ezt kellett írnom, de szerintem ez a helyzet.
2010. júl. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

17: 31 - es vagyok ( a hosszú válaszoló :D )

Még hozzátenném: fiatal vagy, ne szenvedj!

És ha akkor a hétvégén nem közölte a szándékát mert gondolom már akkor is benne volt a gondolat akkor én kétségbevonnám a bátorságát meg főleg hogy nem volt hajlandó telefonon beszélni veled...

Gondold át! Légy nő, legyen tartásod, büszkeséged!


16/L

2010. júl. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Tudom nagyon reg volt.... de el tudod mondani mi történ végül?
2014. okt. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!