Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy fiú akivel szeretjük...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú akivel szeretjük egymást, de távkapcsolatban vagyunk,700 km-re van tőlem, szomszédos országban. Interneten szoktunk beszélgetni sűrűn. Mit gondoltok? Nem működne sokáig, mi? :/ 16 vagyok, ő 17.

Figyelt kérdés
2012. szept. 21. 00:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
attól függ, milyen sűrűn találkoztok..de ahogy látom a távolságot nem gyakran..
2012. szept. 21. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Most nyáron ismertem meg, egyszer elutaztam hozzá egy hétre, de legközelebb csak decemberben találkozhatnánk..:( Suli miatt...
2012. szept. 21. 00:26
 3/13 Mókusgyilkos ***** válasza:

ahogy elnézem a távolságot + a nyelvi korlátokat a nem gyakran inkább soha / 2x-3x egész idő alatt.

őőő működni éppen "működhet" 1 darabig akár hosszabb távon is ha kellően ragaszkodtok a dologhoz de h nem sok értelme van az egészen biztos.

2012. szept. 21. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%

Tudom hogy kicsi ez az ország de akkor is bőven van választék fiúkból,miért másik országból kell választani párt magadnak?


Mi ez a külföldi f*sz imádat nálatok mostanában?

2012. szept. 21. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
mondanám, hogy okos, hiszen így több esélye lesz menekülni a putriból, de szomszédos ország hmm azok annyira nem jók... kivéve a németek felé.
2012. szept. 21. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Mókusgyilkos ***** válasza:

4: ne sírj :) már csak azért se mert attól még h nem Magyarországon él attól még nagy valószínűséggel magyar nem tudom tanították-e már neked Trianont minden esetre annak okán elég sok magyar van körülöttünk aki JELENLEG[!!!] nem a magyar határokon belül él.

és az h mégis miért választ onnan párt: pár ismerősöm nekem is akad határon kívülről és engem pl elszórakoztat a kulturális különbség vannak érdekes sztorik :D

2012. szept. 21. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Amúgy meg nem magyarországi vagyok..
2012. szept. 21. 00:35
 8/13 anonim ***** válasza:

a rossz hír, hogy ez nem távkapcsolat. inkább levelező társak vagytok.


Távkapcsolat akkor működik ha már X év élménye összeköt benneteket.

2012. szept. 21. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Milyen orszagban elsz?
2012. szept. 21. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

#6


Véleménynyilvánítás mióta számít sírásnak?Akkor ezek szerint mindenki sír aki leírja vagy elmondja a véleményét?Szép logika nem mondom


Marhára nem érdekel a származása,akkor is külföldi,nagy a távolság,sokaknak még az országon belüli távkapcsolat sem probléma mentes nemhogy egy 700km-es távkapcsolat.Ez az,pazaroljon el 5 évet erre a kapcsolatra ami alatt találkoznak vagy 10-szer utánna meg szakítanak egymással.


Képzeld nem vagyok tanulatlan cigány,nem lógtam el a történelem órákat,lehet még tudnék is neked újjat mondani történelemből


Ha te csupán elszórakoztatás szempontjából választasz párt magadnak akkor büszke lehetsz magadra

2012. szept. 21. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!