Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kialakulhatnak érzések interne...

Kialakulhatnak érzések interneten keresztül is? Van jövője az olyan kapcsolatnak, ami így kezdődik?

Figyelt kérdés
két-három hete írogatunk egy sráccal, szoktunk telefonálni is. Régebbről közös társaságból ismerjük egymást, de akkor még mindkettőnknek párja volt és nem foglalkoztunk egymással. most még 2 hetet kell várnunk, h újra személyesen találkozzunk. Szerintetek mennyire rossz, h interneten kezdtük meg az ismerkedést? Nagyon tetszik, ha fél napig nem hallok felőle semmit, már hiányzik, de félek, h az életben nem is fog ilyen jól működni?
2012. szept. 16. 19:49
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Ha személyesen is ismeritek egymást, akkor lényegtelen, hogy pillanatnyilag milyen módon tartjátok a kapcsolatot, a lényeg, hogy mindketten kíváncsiak vagytok a másikra. Ha még nem találkoztatok volna, akkor benne lenne a pakliban, hogy a nagy netes lelkesedés után élőben nem tetszetek egymásnak.
2012. szept. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

adj magadnak egy esélyt, én is interneten találtam meg a párom, leveleztünk, msn, meg skype :)

És már több mint 3 éve együtt.:D

2012. szept. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

19:53-assal egyetértek.

4 éve ismerkedtünk meg a neten a párommal, ment az msn éjjel nappal kb 2 hétig, majd személyesen is találkoztunk. Tökéletesen passzoltunk egymáshoz, olyan volt, mintha megtaláltuk volna az addig hiányzó felünket. 2 éve vagyunk házasok, van egy majdnem 2 éves kisfiunk és tervezzük a másodikat. Soha nem hoztam még olyan jó döntést, mint akkor, amikor őt választottam.

Szóval hogy a te esetedben az életben is olyan jól fog-e működni, csak akkor tudod meg, ha kipróbálod és nem mellesleg bízz abban, hogy minden jó lesz!

26/N

2012. szept. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én interneten ismertem meg a párom aki most már a férjem,csak msn-en tartottuk eleinte a kapcsolatot,személyes találkozás nem volt,de már akkor nagyon kedveltük egymást,és megnevetettük a másikat,és nagyon jókat beszélgettünk,ezért is lett találkozás,mert megkedveltük a másikat,aztán,találkozás után szerelem lett,ami,több mint 4 éve tart.:)
2012. szept. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is közel 4 éve ismerkedtem meg a jelenlegi párommal neten, szóval semmi sem lehetetlen, csak rajtatok múlik.
2012. szept. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mi is így kezdtük.

Beszélgettünk 2-3 hetet folyamatosan, éjjeleken át, persze interneten. Amikor találkoztunk teljesen úgy éreztük mindketten, mintha évek óta nem látott jó barátok lennénk.

Több, mint 3 éve együtt vagyunk.

Sok sikert!

2012. szept. 17. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!