Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tesómat hogy beszéljem le erről?

Tesómat hogy beszéljem le erről?

Figyelt kérdés
tesóm abba a gimibe készül.ahová én is jártam,sajnos oda csak annak éri meg menni,akinek van elég pénze,mert h nincs,és nem lesznek convesres és társai cuccai,akkor ki lesz közösítve,és a mi családunknak nincs pénze a flncolásra,én nem tudtm,hogy ebben a gimiben ez megy,ezért naivan oda jelentkeztem,de pokol volt a nágy év,ki voltam közösítve,mert nem voltak márkás cuccaim,nem jártam discoba hetente Győrbe,nem kaptam jogsit szülinpomra.Nem szeretném,hogy a tesóm is igy járjon
2012. dec. 22. 14:58
 1/10 anonim válasza:
100%
őszintén ülj le vele beszélni
2012. dec. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
Nos, csak mutasd meg neki ezt a kérdést. Egyértelműen kiderül, hogy nem lehet egy jó gimnázium, ha ilyen helyesírással bekerülhettél és el is tudtad végezni.....
2012. dec. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Mond el ezt szüleidnek.

Ha normálisabb szüleitek vannak akkor nem engednek ennek a döntésének. /Ezért ráerőltetnek egy kevésbé ilyen iskolát---> nem engedik meg, hogy beleszóljon/

2012. dec. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem ez a legnagyobb problémátok, nem kell nagy ügyet csinálni belőle?

Szüleiteknek mondtad ezt?

2012. dec. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
mondtam,de ahogy én is kibírtam,ő is ki fogja bírni-ezt mondták rá
2012. dec. 22. 15:04
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

azért, mert neked ilyen osztálytársaid voltak, egyáltalán nem biztos, hogy ő is így fog járni


egyébként nem lehet, lehetett túl nagy a színvonal, ha ez az óvodás flancolás ment, egyébként bármikopr lehet iskolát váltani

2012. dec. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem gondolkodtál még rajta, hogy lehet a testvéred elsősorban tanulni szeretne és másodsorban csak divatozni? Ezenkívül senki sem egyforma.. Egy iskolába jártam a nővéremmel, őt mindenki szerette, nekem még egy haverom se volt, kb utált mindenki.. Aztán 20-on éves korunkra egy társaságba, helyre kezdtünk járni.. Sok haverom van onnan és legalább két embert igaz barátnak is tekintek.. Míg a nővéremet igen csak utálják, inkább megtűrik, mint sem barátkoznak vele.. Következtetés: Néha nem a pénz, hanem a személyiség számít.. Lehet egy társaság valakit teljesen kiközösít, míg egy másikban igaz barátokat lel és ugyanígy fordítva..
2012. dec. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
itt a pénz meg az ismerősök számítottak
2012. dec. 22. 15:47
 9/10 anonim ***** válasza:

lehet, h a tesód megtalálja a számítását. a kapcsolatépítést nem lehet elég korán kezdeni.


a mi gimink elég erős volt, és talán emiatt elég burzsuj gyerekek jártak oda. nálunk is néha ment a menőzés, de én elég jól beilleszkedtem az osztályba, és nem néztek ki a turis cuccaim miatt. az is ugyanolyan márkás volt, csak olcsóbban vettem :D


ha nagyon nem jön be neki a suli, akkor majd vált. inkább egy jobb helyről kerüljön gyengébbe, mert fordítva nem műxik a dolog.

2012. dec. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Valahogy elég nehéz elképzelnem hogy egységesen az egész iskola sznob, inkább csak rossz osztályba keveredtél
2012. dec. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!