Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan beszéljem ezt meg a...

Hogyan beszéljem ezt meg a lányommal?

Figyelt kérdés

már tényleg végső elkeseredésemben tettem fel ezt a kérdést, nem tudom, hogy mit tehetnék vagy ki segíthetne (tudom, hogy már egy másik részen ki volt írva, de hátha itt is kapok még segítséget)....

a lányom 17 éves. sosem volt vele semmi eget rengető probléma, persze, mint minden gyerek, ő is csinált olyan dolgokat amik nem tetszettek és sajnos nagyon forró fejű vagyok (ezt belátom, egyszerűen túl könnyen felkapom a vizet) rengetegszer gyanúsítottam meg dolgokkal amit nem ő csinált és szintén nagyon sokszor nem hittem neki. gondolom pont ezért egyáltalán nem bízik meg bennem. azt sem mondta el, csak fél évvel később, hogy barátja van. (haza is hozta, nagyon kedves, figyelmes a fiú, nincs is vele semmi baj) és most pedig ismét nagyon kiakadtam rá. lefeküdt a fiúval, de mi semmit nem tudtunk róla (bár teszem hozzá, hogy a férjemet nem igazán izgatják ilyen dolgok, vagy úgy nagyon semmi) véletlenül bukott le vele, én pedig eltiltottam a fiútól és szobafogságba küldtem. (igaz, hogy nem tartozok azok közé, akik könnyen beszélnek a szexualitásról a lányával. tudom, hogy kellene, de sosem ment. párszor próbálkozott, hogy beszéljünk, de mindig elküldtem, hogy kicsi) 5 napig volt szobafogságba, felajánlottam neki, hogy ha beszélünk, akkor természetesen elengedem ezt, de már nem akart, végül mondtam, hogy kijöhet, de továbbra sem beszél velünk.

ő az egyetlen lányom, na meg az egyetlen gyerekem is és most már tényleg nagyon el vagyok keseredve.

rendbe tudom ezt valahogy hozni? ezek után fog még bízni bennem?

nagyon hálás lennék a segítségekért!!

43N



2012. nov. 25. 16:09
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
87%
17 eves, nem kisgyerek mar. Ajanld fel neki, hogy elviszed a nogyogyaszodhoz gyogyszert iratni.
2012. nov. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
88%

ha az en anyukam ilyen lenne, alig varnam,hogy elköltözzek otthonról

majdnem nagykorú. mit gondoltal,sakkozni járnak ossze? termeszetes,hogy kivanjak egymast....

17L vagyok en is...

2012. nov. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
80%

amugy meg,ha te nem beszéltel neki a szexrol,mit vartal?

eled all,hogy anya,ma lefekudtem a barátommal?

amugy buktad,szerintem mar akkor lefekudtek,amig te nem is tudtal rola,hogy baratja van...

remelem tudtam segiteni!

udvozlettel Dr Sarlatán Britniszpirsz

2012. nov. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezt ott elrontottad, amikor ő akart veled beszélni a szexről, de elküldted.

Ne tiltsd el a barátjától, mert hidd el ígyis-úgyis találni fog megoldást arra, hogy találkozzanak. Meg már 17 éves.

Ha a fiú normális, akkor hadd legyenek együtt.

Anno 16 voltam, amikor először hazahoztam a barátomat, és anyukám nagyon jól fogadta. Mindig attól rettegtem, hogy így járok, ahogy azt most te tetted a lányoddal. Ezért nem is akartam hazahozni, de a barátom már nagyon be akart mutatkozni, hogy ne kelljen sunyiba együtt lennünk. Azóta eltelt 3,5 év, és még mindig nagyon szeretjük egymást, és a nem telik el hét, hogy a szüleim ne kérdeznének felőle. Ők is megszerették.

2012. nov. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
100%

Az már egy jó kiindulópont hogy felismerted a hibáidat. Szerintem soha nincs késő helyre hozni a dolgokat. Itt az ideje vissza szerezned a bizalmát. Fölösleges volt őt ezért szobafogságra ítélni, a dolgon már így is úgy is túl vannak. 17 éves... szerintem örülj neki h eddig várt, hiszen már vannak akik 13-14 éves korukban lefekszenek az első útjukba kerülő sráccal... Ő meg ráadásul már több mint fél éve együtt van vele.

Ne erőltesd rá h beszéljetek a témáról, nyilván nincs hozzászokva hogy ilyenről nyugodtan beszélhet veled. Ha majd ő nyit akkor beszéljetek ha meg nem akkor ne.... Hagyj neki több teret és mutass felé több bizalmat. Meglátod előbb utóbb ez a bizalom kölcsönös lesz!

2012. nov. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
100%
Mindent tudsz magadról.De fordítsd meg a dolgot.Ha Te lennél a lányod,és az Anyád ezt csinálná,akkor elhagynád a fiút,vagy elmennél vele,és hazudoznál?Hazahozta!!Mit hittél?? Dominózni fognak??A tiltás csak olaj a tűzre.Fogd meg és vidd el nőgyógyászatra,hogy ne légy nagymama.És fogadd el a barátját.Talán emlékezz,hogy ismerted meg a férjed,és mit tettél volna meg érte,a szülők kifogásai ellenére is.Fiatal vagy,maradj is az gondolkodásilag is.
2012. nov. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
84%

Akiknél tabu az ilyesmi, ott a gyerek sosem vagy csak ritkán amikor baj van, akkor fog a szülőhöz fordulni

Őszinte leszek nálunk is ez a téma, inkább hencegés meg nevetgélésnél tovább sose fordul komolyra, ezért nem is keresném szüleim ha valakivel eljutok a hempergésig


Többre mennek a mai fiatalok, ha bekapcsolnak egy filmet és amiket ott látnak, abból tanulnak eleget talán még többet is és akkor már nem kell utánakérdezni semminek

20/F

2012. nov. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
4%
sajnos a mai romlott tiniket a szexen kívül más nem izgatja,tisztelet a kivételnek,ezért felesleges ezen kiakadni
2012. nov. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te vagy a hibás!Am tényleg mit vártál? Hisz már 17 éves!És ha a fiúval sincs semmi gond akkor mi a probléma?!
2012. nov. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
82%
8# 17 évesen neked nem volt nemi vagyad?
2012. nov. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!