Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy beszéljem meg anyukámmal,...

Hogy beszéljem meg anyukámmal, hogy elengedjen ma a karácsonyi discóba, ami az iskolámban lenne?

Figyelt kérdés
Anyukámmal kötöttünk tegnap egy egyezséget,hogyha felelek matematikából,akkor elmehetek a karácsonyi discóba. De nem feleltem,mert a tanár nem engedte szünetben,az osztálytársaim előtt meg nem akartam,mert mindig kinevettek ha rosszat mondtam.Anyukámmal hogyan beszéljem meg,hogy elengedjen? csak 7ig tart
2012. dec. 7. 15:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Talán ezt így mondd el neki!
2012. dec. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
elmondtam,de telefonon keresztül nehezen tudunk beszélni,mert most éppen dolgozik
2012. dec. 7. 15:11
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát akkor várd meg, hogy hazaérjen. Azt hittem, az a gond, hogy nem tudod, mit mondj. Ha dolgozik és nem tud beszélni telefonon, akkor nyilván meg kell várnod, hogy végezzen a munkával.
2012. dec. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha megígéred neki, hogy sokkal jobban fogsz igyekezni a tanulással, akkor szerintem elenged.
2012. dec. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
9kor fog hazaérni és akkor meg már régen vége lesz
2012. dec. 7. 15:57
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Akkor muszáj leszel telefonon. Nem értem a kérdést, miben tudunk segíteni???

Hívd fel, mondd meg neki, hogy a tanár nem feleltetett, de szeretnél elmenni, 8-ra otthon vagy.


Én nem tudom helyetted megbeszélni anyukáddal,

2012. dec. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Na, mi volt?

Tudtatok beszélni?

Szedd össze magad, akkor a farsangi bálra biztos elenged.

28/n

2012. dec. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
igen beszéltem vele.azt mondta hogy majd talán a farsangira elenged.
2012. dec. 8. 09:53
 9/9 anonim válasza:

Meeeecsodaaa party lehet ottan kérem szépeeen..


hány éves vagy? :))

2012. dec. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!