Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért fordult el tőlem mindenki...

Mért fordult el tőlem mindenki, mert rákos lettem?

Figyelt kérdés

26 éves nő vagyok és egy hónapja derült ki,hogy méhnyakrákom van. Akik közel állnak hozzám,a család,pár barát tudnak a dologról,mert úgy voltam vele,kelleni fog a támogatás. Hát nagyon meglepett a reakciójuk. A barátok napról napra eltűntek,nem érnek rá,sok lett a dolguk.

A szüleim is elfoglaltak lettek,felém sem néznek,a testvéreimmel addig naponta beszéltünk,most kerülnek!

Megvolt a műtétem és kérdeztem a szüleimet,mit szólnának,ha hazaköltöznék,míg lábadozok?!

Azt mondták,hogy nem jó,mert hát ők dolgoznak,nem tudnak rám figyelni,stb.Nem is azt akartam ,hogy körbeugráljanak,csak hogy ne az üres lakásban kelljen egyedül lennem (albérletben élek).

Még nem vagyok túl a nehezén és nem tudom,menni fog-e ez a harc a családom nélkül.

Mit tegyek?


2012. dec. 22. 21:10
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Hát, jó bunkó családod van!
2012. dec. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez elég megdöbbentő.Főleg a szüleid részéről.

....mielőbbi gyógyulást.

2012. dec. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Atyaég! Szikrát sem kapok! Mi az,hogy elfordultak?
2012. dec. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%

Ez szörnyű! Nagyon sajnálom! Én a helyedben nekik is feltenném a kérdést.

Szerintem menekülnek, nem akarnak egy ilyen betegséggel szembenézni, míg nem kell.

Mihamarabbi gyógyulást kívánok neked!!!

2012. dec. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
SZegény.....Lehet félnek hogy mit mondjanak hogy vigasztaljanak és elbújnak a probléma elöl!?
2012. dec. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok,köszönöm! Tudom,hogy talán nem tudnak megbírkózni ezzel az egésszel,de sajnos nincs erőm ahhoz,hogy én vígasztalgassam őket!
2012. dec. 22. 21:17
 7/32 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnalom ami veled tortent/tortenik. Igazabol egyaltalan nem ertem a csaladod es a barataid reakciojat... pont hogy az ellenkezojet kellett volna hogy tegyek. Maximum olyasmi jut eszembe hogy talan megijedtek, es nem tudjak mit csinaljanak, es inkabb igy menekulnek a "felelosseg" elol. De nekem ez akkor is borzasztoan furcsa, es hat ha velem tortenne ilyesmi azt hiszem sohasem tudnek tobbe ugy rajuk nezni mint azelott... Kivanom hogy jol alakuljanak a dolgok, es a csaladod is viszonyuljon ugy hozzad ahogy arra most szukseged van!

31/N

2012. dec. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
En nem ertem sem a csaladodat sem a barataidat. Ha az en ismerosomrol derulne ki, hogy beteg, meg jobban odafigyelnek ra, mivel tudom, hogy ez mennyit szamit. Kitartast, probalj pozitiv lenni, az nagyon sokat segit! :)
2012. dec. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
77%
Kitartás! Ezek után a családot, barátokat még az utcán sem szabad felismerni, köszönésüket nem szabad elfogadni. Ha hívnak, a telefont ne vedd fel, ha személyesen keresnek, az ajtó zárva van!
2012. dec. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem félnek tőle,hogy mégközelebb kerülsz hozzájuk és aztán (ne legyen így) elveszítenek.

Remélem minden rendbe jön és a műtét elég volt,sok sikert :)

2012. dec. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!