Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Teljesen ki vagyok mar borulva, elegem van az egeszbol! Mindenki ellenem fordult?

Figyelt kérdés

Szakitott velem a baratom 1,5 ev utan, es en teljesen osszetortem. Meg mindig nagyon szeretem. Egy het alatt felvett 2 kamu msncimen is, sot, a rendes msnjen is felvett, de ott tiltott is. Csinaltam egy listat, hogy miert szeret, es miert nem.

Szeret:

- felvett kamumsnre

- felvett a rendes msnjere

- hordja a tolem kapott targyakat

- le akar velem fekudni (aztmondta, neki csak erzelembol megy)

Nem szeret:

- beprobalkozott 3 masik lanynal, mindharomtol kosarat kapott

Tobb nem jut eszembe hirtelen a "Nem szeret" ponthoz. Ami meg faj, hogy a kozos ismerosok teljesen ellenem vannak.:S Folyamatosan azzal jonnek, szeret engem, velem akar lenni, satobbi, de megis honnan tudhatnak?:S Elegem van, hogy mindenki nyaggat, hogy hogy vagyok, es hogyha mondom hogy nem jol, korberohognek. Mit tegyek?


17 eves lany vagyok


2011. jan. 13. 22:26
 1/7 anonim ***** válasza:
2011. jan. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Rendesfiú/19 ***** válasza:

Szegényke:(

Pedig a jelekből úgy tűnik, hogy tényleg akar téged....vagy legalábbis kiváncsi arra ,hogy mit érzel.

Megtudhatom a szakítás okát? Az sokat segítene a válaszban.

2011. jan. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hat azt mondta, hogy feltekeny voltam (kicsit tenyleg) es hogy zavarta hogy nem igazan tudtam neki beszelni a problemaimrol. (csalad, baratok, suli) Most meg nem tudom mi van. Rakerdezni nem merek, mert mi van, ha rohog rajtam egy jot? Nem birnam ki.
2011. jan. 13. 22:53
 4/7 A kérdező kommentje:
Amugy a szakitasunk napjan felhivta az Anyam, hogy leuvoltse, es van egy olyan erzesem, hogy azt mondta a fiunak, hitesse el velem, hogy nem szeret, mert ugy konnyebb lenne nekem. Csak azert gondolom, mert anyam kicsivel kesobb ezt mondta nekem,utana meg a fiu is ezt mondta. Nem ertem. Nem ugy viselkedik, mintha nem szeretne..
2011. jan. 13. 22:55
 5/7 Rendesfiú/19 ***** válasza:

Pedig muszáj lesz tőle megkérdezned:S

HA szeret téged, akkor nem nevet ki.

Amúgy a problémáidról nyugodtan mesélj neki, mert jól esik az embernek, ha a szerelme megosztja vele a személyesebb dolgait:)

Talán attól féltél eddig, hogy ez őt nem érdekli?

2011. jan. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem akartam vele terhelni. Miota szakitottunk, egyszeruen nem birok elni, nagyon rossz nelkule, es retteghetek, hogy csak szivat :S Ezert nem merek rakerdezni...Erot gyujtok.
2011. jan. 14. 00:31
 7/7 anonim ***** válasza:
tiszta szitu, bepróbálkozott néhány csajnál de nem lett sikere és most visszapróbálkozik a már jól bevált lánynál, te vagy a tartaléka.Még ha azt is mondja neki csak érzelemből megy nem biztos, hogy igazat mond.
2011. jan. 14. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!