Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 25 éves vagyok, terhes vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

M.doroty kérdése:

25 éves vagyok, terhes vagyok,12 hetes. Az apa külföldön van, mindenki ellenem fordult és egyedül maradtam, az apa fenyegetőzik hogy nem könnyíti meg a helyzetem. Én rettegek, az apai szülők teljesen kikeltek magukból. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Munkanélküli vagyok
2011. nov. 26. 15:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

:(

miben szorulsz segitsegre?

2011. nov. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Megtartod?
2011. nov. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
tényleg nem ártana megírni azt sem, hogy miben látod a segítséget. Erkölcsi? Anyagi? Lelkitámasz? Barátság?
2011. nov. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Vicuska87 ***** válasza:
48%
Lehet hogy el kellene vetetni! Még pont beleférsz az intervallumba.
2011. nov. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
nem fér bele,sztem keress egy leányanyaotthont ott segítenek majd,és a te szüleiddel mi van?
2011. nov. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Miben kellene segítség Szerintem keress egy anyaotthont De nem értem, hogy miért csinál vki gyereket, ha marhára nem akarja...
2011. nov. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
83%

Bocs, kisanyám, de annak oka is van, ha mindenki ellened fordult, még a gyerek apja is.

A te szüleiddel mi van?


Amúgy az a rettentő rossz hírem van, hogy felnőtt, önálló, a döntéseiért és a gyerekéért felelősséggel tartozó ember. Milyen segítségre vársz?!

Neveljem fel helyetted?!


Apát be kell perelni gyerektartásért, ha külföldön van, nem kereshet olyan rosszul, a nagyszülőkkel nem kötelező neked tartani a kapcsolatot.

Kapsz némi pénzt az államtól is, ha kicsit nagyobb, beadod bölcsibe, kiváltod a start kártyát, és keresel állást.


Más segítségére ne várj, mert senki se fogja felnevelni a gyereked, helyetted....illetve de.

Egyszerűen lemondasz róla a szülés után, és valaki örökbe fogadja.

2011. nov. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
76%
Én le sem feküdtem volna azzal, akitől nem akarok gyereket.
2011. nov. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
76%
12 héttel ez elött kellett volna gondolkodni ...
2011. nov. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
egy ilyen kapcsolatba a semmibe miért vállalsz gyereket? Miből fogod eltartani, hiszen egyedül kell majd...kemény életnek nézel elébe.
2011. nov. 27. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!