Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Már nagyon idegesí...

Mit tegyek? Már nagyon idegesít ez, amit a párom csinál! Többi lent.

Figyelt kérdés

Szóval, a párommal 5 és fél éve vagyunk együtt. Boldogok vagyunk, szeretjük egymást. A történet a következő: van egy unokatestvére, aki most 10 év után bukkant fel a semmiből, kb. 2 hónapja. Azóta párom folyamatosan a gép előtt ül, vele csetel, ha épp nincs gépközelbe, akkor vagy telefonálnak, vagy SMS-eznek, vagy pedig Viber-en (telefonos beszélgetős program, olyasmi mint a Skype) nyomják.

A srácról annyit tudok, hogy Pesten él, állítólag heti (!) 200.000 forintokat keres. Most hétvégén itt volt, és dobálta a húszezreseket az asztalra, miközben fröcsögött, hogy "úristen mennyi apró"... Nem azért, nem sajnálom tőle, meg nekem is van, de azért én ennyire idétlen nem vagyok, hogy ilyeneket csináljak. Múltkor történt egy olyan, hogy összekaptunk a párommal, erre felhív engem a srác, hogy én miért veszekszek az ő unokatesójával... Hát, könyörgöm, jóhogy már nem az én k*rva anyámat, mi köze van neki ahhoz, hogy mit csinálok a párommal?

Párom anyukája is kiakaszt. A párom kapott a sráctól ajándékba egy párnát, és egyből elkezdte mondani az anyósjelöltem, hogy ez biztos drága lehetett, meg hogy másnak nem lenne pénze rá, hogy megvegye - ekkor felém sandított. Mellékes megjegyzés: ugyanolyan párnát láttam a plázában 1900 ft-ért, szóval annyira nem méregdrága. Folytatva az előzőt, igen, párom tőlem csak egy új nyelvpiercinget kapott, mert AZT KÉRT. Kinőttük már a meglepis korszakot, én nem is kértem tőle semmit karácsonyra, fölösleges az egész felhajtás.

Most hogy itt volt a srác, és beszélgettem vele, nekem is felhozta, hogy ő milliomos, és ő lesajnálja a szegényeket. Én erre azt mondtam neki, hogy ha a gazdagsággal együtt kapom a bunkóságot is, akkor inkább dögöljek éhen az utcán, üres pénztárcával, de legalább tiszta szívvel és lelkiismerettel; valamint azt, hogy a húszezresek senkit sem védtek még meg az orrvérzéstől. Nem válaszolt semmit, most nem tudom eldönteni, hogy ennyire hülye, vagy csak nem akart balhézni.

A párom körbeugrálta őt egész hétvégén, egyél ezt, egyél azt, satöbbi. Én sosem voltam ennyire körülugrálva - és ezt nem azért mondom, mert féltékeny lennék, csak néha jól esne egy kis törődés. 2 hónapja, mióta felbukkant a gyerek, az egész életünk fenekestül felfordult, párom mindig róla beszél az anyjával egyetemben, ha eljön hozzám párom, akkor sem vagyunk igazából kettesben, mert az együtt töltött idő felét tuti, hogy az unokatesójával beszéli át.


Nem mellékesen az is fura, hogy párom nemrég töltötte a 20-at. Elég csinos lány, úgy mellesleg is mindenhol ott van, és az arca is szép. Sokat gondolkodtam azon, hogy nem-e prostikat futtat a srác, és abből van ennyi pénze - valamint, ez a 10 év utáni hirtelen felbukkanás nem-e azt jelenti, hogy a páromat is oda szánja... De ez csak az én képzeletem, ezt nem kell komolyan venni.


Szóval, ti mit tennétek a helyemben? Nagyon szeretem a párom, és ő is engem, ezt tudom, de hiába magyarázom el sokszor neki, hogy ez így nem lesz jó, ő ugyanazt csinálja...


2012. dec. 23. 13:54
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Mi a kerdes?
2012. dec. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
nem neked való ez a család. Lépj.
2012. dec. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Itt a párodnak kell lépnie. Tekintve, hogy most töltötte a 20-at elég fiatal ahhoz, hogy ha valaki meglibbent előtte pár Deákot, akkor akaratlanul is "ellágyul a szíve":)

Nincs ezzel semmi gond, egy ideig és bizonyos határig. Csak tényleg ne hagyd, hogy átragassza a viselkedését a párodra is. (20ezres az apró, szegények lesajnálása stb.) Vannak akikkel ezt teszi a pénz. Ha a párod elcsábul ebbe az irányba, hogy mindent csak pénzben mérnek, akkor talán jobb is lesz nélküle.

Persze nem kívánom ezt nektek, sőt!

Hogy mit lehet tenni? Talán messzire költözni, el az anyagias anyósjelölt és az idióta unokatesó mellől.

Nem is értem az anyóst egyébként. Édesanyám engem ha így viselkednék (mármint ha sok pénzem lenne és feleslegesen verném rá magamat) akkor nagyon csalódna bennem. Ez a nő meg büszke a b*nkó fiára... Fel nem foghatom miért nem azt becsüli meg inkább, hogy egy rendes, értelmes, normális egzisztenciával rendelkező férfi van a lánya mellett. (A kérdésedből én ilyennek gondollak)

De ha nekik meg ahogy halad előre az idő és még mindig a pénz lesz a mérőszám, akkor talán elkezdhetsz gondolkodni a tovább(i)lépése(k)en..

2012. dec. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy unokatesó a srác?
2012. dec. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
24%

Amikor olvastam az elejét a szövegednek, azt hittem hogy egy hisztis csaj vagy! (Mindezt nőként mondom.)


Komolyan féltékeny vagy az unokatesójára? Téged az zavar ha jóban vannak?! Szerintem az tök mellékes hogy a srác jómodú, esetleg sznob.


Kíváncsi lennék hogy viselkednél ha a srác csóró lenne...


Egyébként szerintem magadban kéne rendezni a dolgokat mert nehogy az legyen már a bajod hogy jóban vannak... Oké, vannak hülye dolgai a srácnak pl számon kér hogy miért veszekedtek, de hát kinek nincsenek? Lekell rendezni azzal hogy mi köze van hozzá és slussz.

2012. dec. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
63%
hát a végéig én is azt hittem,hogy egy csaj írja....
2012. dec. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az egészből, csak az bosszantana, ha nálam van a barátnőm és az idő felét mással trécseli át. Innentől, azért olyat keresnék, aki velem foglalkozik, ha velem van. A másik, ismerek egy-két embert, akinek van pár milliója, de egyik sem dobálózik húszezresekkel és nem is hangoztatja.:)))
2012. dec. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen úgy jött le, hogy nő írja a kérdést :) aztán a végén derül ki hogy nem is.


Nézd, az embereket, ahogy te is tapasztalhatod elkápráztatja a gazdagság. Nyilván azért magasztalják az egekig, mert el vannak tőle ájulva. Egyébként minden csoda 3 napig tart, meg fog szűnni ez a rajongás.


De, a kérdés az, hogy Te együtt akarsz-e lenni komolyabban egy olyan nővel, akit ennyire elbűvöl a pénz. Ha emellett értelmes fickó lenne az unokatestvér, akkor még érteném is hogy imponál nekik a rokonság, de ahogy látom a pénzzel együtt kulturáltságot nem nagyon adtak neki. Nyilván, vagy hazudik és kábítja a nőket, vagy valóban nagy disznóságot művel. Majd ki fog derülni.


Vagy csendben maradsz, és kivárod a végét, és te is tartod a markod, mert ha nekik osztogatja a zsét, akkor te is fogsz kapni :) vagy pedig nem vagy rá kíváncsi, és otthagyod a barátnődet. ha bajban lesz, úgyis visszakönyörgi magát.


A pasinak valami célja nyilván van, különben nem mutogatná magát és nem ámítaná a rokonait. De ez is ki fog derülni.

2012. dec. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!