Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a velemenyetek? (odamentem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a velemenyetek? (odamentem egy fiuhoz, akig mar masfel eve ismerek, beszelgettunk olyan 3percet, majd elmondtam neki, hogy tetszik, de o semmit nek mondott ra, en meg mondtam neki, hogy jo csak ennyi akartam, elkoszontem es elmentem)

Figyelt kérdés
2010. dec. 27. 09:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szerintem jól tetted. Ezen nincs mit szégyellni. Ha legközelebb nagyon kerül téged, akkor valószínű nem ugyanazt érzi, mint te. De ha nem kerül, viszont nem mond semmit, az is lehet, hogy csak félénk és nem tudja, mit kezdjen a helyzettel.

Sok sikert.

2010. dec. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem kerul, tobbszor lattam mar azota, es mindig koszon; legutolso alkalommal pedig hangosan ramkoszont
2010. dec. 27. 09:19
 3/11 anonim ***** válasza:
Vagy lehet, hogy van barátnője. Vagy te nem tetszel neki. Ezekre nem gondoltál?
2010. dec. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

1-nincs baratnoje, mert o maga mondta

2-regen tetszettem neki, most miert ne?

3-igen, kepzeld gondoltam ra....

2010. dec. 27. 09:35
 5/11 A kérdező kommentje:
Es ha nem tetszek neki, azt miert nem tudja nekem elmondani? Azok utan, hogy en elmondom neki az erzeseimet annyit nem erdemlek meg, hogy valaszoljon?
2010. dec. 27. 09:37
 6/11 anonim ***** válasza:
Megérdemled, igen. De lehet, hogy nem akar megsérteni, pont azért, mert régen tetszettél neki. Beszélj vele, lehet, csak félénk.
2010. dec. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
En egyaltalan nem ismertem meg felenknek, dumas srac, sokat beszel, sokat hulyul,nem szivbajos... De en mar tenyleg nem tudon, hogy beszelhetnek vele MSN-en nem fogadott el, szemelyesen meg mar nem merem, mikor elmondtam neki, az is olyan kinos volt. Most azert elvartam volna, hogy o lep valamit!
2010. dec. 27. 09:46
 8/11 anonim ***** válasza:

Érdekes, ezt leginkább csajok szokták csinálni...

Ha már volt benned annyi bátorság, hogy elmond neki, hogy tetszik, akkor szedd össze magad még egyszer és kérd számon rajta a viselkedését, kb. úgy, hogy azt itt leírtad nekünk! Pl.:"Ha bennem volt annyi, hogy elmondjam, hogy tetszel, akkor viselkedj úgy, mint egy férfi és mond a szemembe, hogy mit gondolsz erről és ne tégy úgy, mintha semmi nem történt volna!"

2010. dec. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Miéééért, miééért kellett elmondani?! Sokkal jobban jártál volna, ha csak elkezdsz vele lazán beszélgetni, de így más semmi esélyed.

Nem lát benned kihívást, vadászösztön kikapcsolva, unalmas vagy, könnyű préda.

2010. dec. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
szupermuffin-Probaltam vele beszelgetni, de egy ido utan folyton azt irta, hogy mennie kell, meghogy rogton jon, aztan mondtam, ha lesz irjon, de o nem irt... Egesz nap csak szamitogepezik....
2010. dec. 27. 14:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!