Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? (nem tetszik...

Mit csináljak? (nem tetszik amit kaptam)

Figyelt kérdés
Tudom hogy ez nem egy egetrengető probléma, de kaptam egy ruhát karácsonyra, ami egyáltalán nem tetszik. Soha nem hordok ruhát, max nyáron, de ez egy téli ruha ami elég csúnya. Szóval biztos hogy nem fogom hordani,de bűntudatom van, hogy Anyu megvette nekem és ott fog állni. Mert oda csak nem mehetek hogy hátha vissza lehet vinni. Annyiszor kértem hogy ruhát ne vegyen nélkülem, mert teljesen más az ízlésünk. De ő akkor is elmegy időnként és vesz nekem olyan ruhákat, amiket én nem veszek föl, és akkora pénz kidobás! Mit csináljak?
2012. dec. 25. 12:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanígy voltam, de nekem végül megtetszett a ruha. Kb két év után hordtam (szerencsére nem nőttem ki) Esetleg nincs nővéred/húgod?
2012. dec. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

mond el neki mindenképpen és előbb utóbb abbahagyja ezt

tapasztalat

nekem is évekig vette anya a hülyébbnél hülyébb ruhákat amik ráadásul 3 számmal minimum nagyobbak voltak, mondván legalább nem lóg ki a derekam :/:/:/ már agybajt kaptam tőle, de folyton elmondtam neki, hogy ezt fejezze be

aztán leszokott róla :D

2012. dec. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Add el valamelyik barátnődnek.
2012. dec. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha netán nem teljesen a te méreted, megbeszélheted anyukáddal, ha megvan a blokkja, elmennél cserélni. Ünnep után általában pár napig blokkal cserélni lehet ajándékot.Aztán csak le tudnád vásárolni valami másra.
2012. dec. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem tetszik amit vett kicserélik, amúgy én mint anyuka nem sértődök meg,ha a lányom azt mondja,hogy ez a ruha vagy cipő nem az ő stílusa. Mindig oda adom a blokkot és kicseréli és az is olyan mint ,ha én vettem volna.

Nyugodtan szól anyudnak, hogy mi a szitu :)

2012. dec. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg hátha meg van a számla..Akkor kicserélheted.
2012. dec. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
37%
"Soha nem hordok ruhát, max nyáron" - És télen nem fázol meztelenül?
2012. dec. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki finoman, kedvesen és mondd meg neki hogy rosszul érzed magad miatta, de hát más az ízlésed nem tehetsz róla.
2012. dec. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

ma 13:17


nem olyan ruháról beszél észlény :D egybe ruha.

2012. dec. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
17%
Akkor leírhatná, hogy miről beszél, mert a ruha egy elég tág fogalom.
2012. dec. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!