Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? (nem tetszik...

Mit csináljak? (nem tetszik amit kaptam)

Figyelt kérdés
Tudom hogy ez nem egy egetrengető probléma, de kaptam egy ruhát karácsonyra, ami egyáltalán nem tetszik. Soha nem hordok ruhát, max nyáron, de ez egy téli ruha ami elég csúnya. Szóval biztos hogy nem fogom hordani,de bűntudatom van, hogy Anyu megvette nekem és ott fog állni. Mert oda csak nem mehetek hogy hátha vissza lehet vinni. Annyiszor kértem hogy ruhát ne vegyen nélkülem, mert teljesen más az ízlésünk. De ő akkor is elmegy időnként és vesz nekem olyan ruhákat, amiket én nem veszek föl, és akkora pénz kidobás! Mit csináljak?
2012. dec. 25. 12:32
1 2
 11/15 MacsekCicus ***** válasza:
85%
mégis mindenki más megértette rajtad kivül
2012. dec. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
Mondd azt, hogy nem jó rád, mert mondjuk szorít, lecsúszott vagy ( ha kicsit kilyukasztod ), akkor elszakadt, kikopott, és mondd anyukádnak, hogy ezt vissza kell vinni, majd az árán veszel másikat.
2012. dec. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
17%
Meg ha másmilyen ruha lenne, akkor úgy írta volna, hogy kaptam egy ruhadarabot. És akkor tényleg bármi lehet.
2012. dec. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

a ruha az ruha! ha felsőt kapott volna, akkor azt írta volna h felsőt, vagy ruhadarabot. de ő ruhát kapott!! gyengébbek kedvéért:

ez a ruha:

[link]

2012. dec. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

10-es: ehhez kell ám agy, hogy a ruha az egybe ruhát jelent, amit csak nyáron hord. No comment....

Kérdező, finoman megmondhatod anyukádnak, hogy nem egyforma az ízlésetek, biztosan megvan még a blokk, vagy egyszerűen mondd azt, hogy nem jó a mérete és cserélnéd.

2012. dec. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!