Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány barátom aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány barátom aki nagyon bejön, hogyan kéne kezdeményeznem, hogy észre vegye azt, hogy tetszik? Suliból ismerem, fb-n elég sokat beszélgetünk, humorosnak tart, de nem idiótának:D Rap zenéket költök elég sok elismerést kaptam már. (16/F)

Figyelt kérdés
És honnan lehet tudni , ha én tetszem egy lánynak?
2012. dec. 13. 23:01
 1/9 jin ***** válasza:

A rap jo :)

Am meg azt sztem érzed ha bejössz neki ..(keresztneved mi ? XD )

2012. dec. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez lemaradt, szoktunk élőbe is beszélgetni...:) köszönöm előre is a választ.
2012. dec. 13. 23:04
 3/9 A kérdező kommentje:
Norbert :D
2012. dec. 13. 23:04
 4/9 ◘•..Csilla..• válasza:

Ha egy lány igazán kedvel téged,akkor egy idö után ugy is elszolja magát vagy tesz valamit annak érdekében,hogy rájöjj..és ha tesz valamit..100%,hogy észreveszed.:)))

17/L

2012. dec. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
kb 1 hete beszélgetünk...xd szóval még semmi jele.. de ha találkozunk akkor puszival köszön és ha néha össze futunk folyton köszön , integet...:)
2012. dec. 13. 23:09
 6/9 ◘•..Csilla..• válasza:

Az már haladás.:)

Én is ilyesmi helyzetbe vagyok..csak én lány vagyok.xD és a fiú aki tetszik szerintem nála nincs sok esélyem vagyis nem tudom..másnak könnyebb tanácsokat adni.xD de mikor magamon van a sor inkább hagyom,hogy elszalasszam a jó lehetöségeket...:| [csak én 17/L]

2012. dec. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Lehet , hogy tetszel neki v ilyesmi mert első napokban én se mutattam ki... de olvasgattam ezen az oldalon,hogy mosolyogjak rá mindig stb..:), ma pl. mentem haza suliból amikor megláttam a barátnőjével beszélgetni és mosolyogtam rá egész végig amíg oda nem értem és elköszöntem tőle:D és rám írt amint haza ért és 1 szívecskét is küldött:) amit nem tett eddig..:) de lehet csak én értem félre...:)
2012. dec. 13. 23:42
 8/9 anonim ***** válasza:
Beszélgetés közben derítsd ki, hogy milyen apróságot szeretne karácsonyra, amit a szüleitől biztosan nem kap meg. A következő lépést már ki fogod találni.
2012. dec. 14. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
és hogy vegyek neki iphone 5 öt?XDDDDDD
2012. dec. 14. 07:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!