Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az anyósom férje (a párom...

Az anyósom férje (a párom MOSTOHA apja) egy tapogatós kujon. Hogy tartsam távol tőle a gyerekemet?

Figyelt kérdés
2012. dec. 25. 14:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Úgy hogy nem hagyod a gyereked egyedül felügyelet nélkül, mikor abba a korba lép a gyerek, hogy serdül.Ha pedig nálad bepróbálkozott már, akkor ideje a kedves anyóst felvilágosítani, amikor kérdezi hogy miért nem engeded oda a gyermekedet pl..
2012. dec. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha VÉRSZERINTI apja lenne, akkor is mgosztanám a férjemmel az aggodalmamat.
2012. dec. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Mikor kiderült hogy a "csúnya" "bácsi" bepróbálkozott nálam -hozzáteszem még aznap kiderült- a drága kedves anyósom azt mondta hogy a férjemnek nem kellett volna elmondanom.UNDORÍTÓ. Nem tudom mit tehetnék :(
2012. dec. 25. 14:33
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én megszakítanám velük a kapcsolatot. Ha anyósod is így áll hozzá, akkor nem kár értük.
2012. dec. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hidd el én szeretném a legjobban csakhogy nem olyan könnyű.Egy faluban lakunk nem is olyan messze egymástól.A férjem tudja mi az ami miatt nem akarom a találkozást,de azt mondja hogy ennyire nem kéne túlzásba vinnem a gyerek féltését.Szinte kilátástalan helyzetnek érzem.
2012. dec. 25. 14:52
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Márpedig egyszerű ez, csak szerintem nem mersz ellent mondani. Egész egyszerűen ha velem ezt csinálnák, biztosan többet nem mennék a közelükbe és természetesen a gyereket sem engedném, nem érdekelne, hogy a férjem mit szólna hozzá. Nem vagy elég erős, hogy ezt véghezvidd, ők erősebbek.
2012. dec. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Valóban.Benne van az is hogy egy kicsit félek nemet mondani.De sajna ha megtenném akora családi vita lenne hogy nem tudnám végigcsinálni és megvédeni a gyerekemet és a végén én maradnék egyedül.Tudom foggal körömmel a gyerekért de ha egyedül kell megvédeni ő is egyedül fog maradni.Remélem érted mit akarok ezzel kifejezni. :(
2012. dec. 25. 18:24
 8/13 anonim válasza:
100%
A párodat nem zaklatta soha?
2012. dec. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
A párom azt hiszi,hogy az anyja miatt vagyok ilyen.Nem érti mit akarok ezzel elkerülni.Nem tudom megértetni vele meg az anyjával az egész helyzetet.
2012. dec. 26. 05:50
 10/13 anonim ***** válasza:

NINCS az a férfi NINCS az az após, NINCS az az anyós, NINCS az az ember a világon ezen a földön akivel ne venném fel a kesztyűt ha a gyerekemről volna szó!

Te komolyan magad miatt aggódsz? Hogy egyedül maradsz?? Megáll az eszem....

2012. dec. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!