Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha anyukámnak magne b6-ot...

Ha anyukámnak magne b6-ot adnék be, akkor tényleg nem kiabálna és verne, ha valamit rosszul csinálok?

Figyelt kérdés
2011. júl. 18. 17:47
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Sztem nem :S De egy próbát megér, nekem is jól jönne, ha működne!
2011. júl. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Lehet ide komolyabb dolog kell mint a MegneB6...

Amúgy nekem bevált,de nem egy-két hétig kell szedni,én kb,másfél hónap után éreztem a hatását.

2011. júl. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
A magneb6 valóban jó ha az embernek van egy kis átmeneti feszült időszaka vagy ha valamiért rosszabbul alszik.Ha anyukád ver téged vasra van szüksége/lapátra/ Viccet félre téve szólj valamelyik családtagodnak vagy egy tanárodnak!!
2011. júl. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
Tanárnak? Azzal nem segít magát egy cseppet se, mivel ha pont egy olyannak mondja el aki jelenti akár a gyámügynek akkor mit csinál? A legjobb az lenne ha anyukáddal beszélnéd meg, hogy vannak dolgok amiket másképp láttok. Te jónak ő rossznak
2011. júl. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
98%
Akkor jelenti!Én mit nem adtam volna ha valaki a családból vagy a környezetből nem nézte volna lecsukott szemmel amit apám művelet velünk...Vagy én nem kértem segítséget a korom ellenére is..18 év pokol/0-18 éves koromig/egy józan bolond ember mellett aki ha elöntötte az agyát a k%ka akkor nem nézett sem istent sem embert..Elhagytam a kapukulcsot hazaért nem kérdezett csak ütött lepergett előttem az életem,kb 2 hétig nem tudtam a bal szemem kinyitni azt kérte,hogy hazudjam hogy az öcsém belenyúlt a szemembe a ceruzával...És az "okos" felnőttek el is hitték..((Egy másik példa:már szaksuliba jártam este mentem haza a gyakorlatról és üvöltve várt hogy mit képzelek magamról,hogy félredobálom a vastagabb csomósabb fákat és hogy rohadt vagyok összevágni majd kizavart/-10 fok volt esett a hó/ Fát hasogatni és biztos ami biztos kijött utánnam kaptam egy kettőt és a sálammal folytogatott..Dióhéjban ennyi van /sajnos/még egy 2 ilyen eset..azt pedig,hogy az öcsémmel és anyámmal mit művelt azt ne is említsem...Szóval szerinted próbáltam volna megbeszélni vele mi a baja?Remélem,hogy a kérdező esetében nem ilyen szélsőséges esetről van szó,de ha már ide írt és még magát hiszi rosznak és próbálna segíteni az anyjának akkor nagyon is gond lehet..Valószínű,hogy ez már egy kétségbe esett segélykiálltás...Igenis forduljon felnőtthöz segítségért ha már verik is!!!!!
2011. júl. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Nyugtat a magne B6 sőt helyre állítja az idegrendszert .Én nagyon sokat szedtem de azóta nagyban megváltoztam nyugodtabb vagyok .Vigyázz az adagolással !Viszont arra gondolt ,hogy vajon ő azt szedheti -e ?
2011. júl. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
Huszárné Éva válasza: Azért én, akár apám akár nem fejbe basztam volna a baltával ha fojtogatna. Amikor felnöttél nem mondtad neki,hogy takarodjon a k.anyjába és nem apád többé?
2011. júl. 22. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is felnőtt segítségére van szükség. Anyukát kellene valahogy szakemberhez cipelni. Apuka is hasonló vagy csak homokba dugja a fejét? Apám nem vert minket, de elitta azt a kicsit is, amit anyám megkeresett. Én kamasz voltam, anyámat hibáztattam. Szerintem igazam volt. A másik szülőé az elsődleges felelősség, neki kellene a gyerekek érdekét mindennél előbbre valónak tekinteni.
2011. júl. 22. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
100%
Szia 7 30-as!Ő volt az aki engem 18 éves koromban kitagadott..Mert a párom nem tetszett neki!Sejtheted mennyire hiányzott az elmúlt 14 évben..3 hét múlva megszületik az unokája,szerinted ha szeretné is láthatja...??Az anyját nem szidnám soha,mert ő anyám helyett anyám apám helyett apám volt,szegény már 4 éve meghalt.Azt mondják isten nem ver bottal,remélem ez tényleg így van..Én még mindíg azt mondom,hogy kérjen segítséget felnőttől!
2011. júl. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
Huszárné Éva: Így már minden érthető. Előre is gratulálok a kis jövevényhez.Nőjön fel egészségben ahogy kell,vigyázzatok rá..
2011. júl. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!