Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg kuncsorognom kellene...

Tényleg kuncsorognom kellene egy buliért anyukámnak?

Figyelt kérdés

Megkérdezte pár napja, hogy mit fogunk csinálni a barátommal augusztus 20.-án. Én meg válaszoltam neki, hogy hát, elmegyünk a HSKJVK nevű helyre.

Anyukám: És az milyen hely(ezt már félmérgesen)

Én: Egy diszkó

Anyukám: És ezt mikor akartad velem megbeszélni?

??????????????????????????????????????????

De most 5 nappal azelőtt nem elég tudnia arról a programról amit tényleg aznap találtam ki? Megkérdeztem, hogy most engedélyt kérjek? Azt modnta h ő a szülőm felelősséggel tartozik értem, nem igaz h ezt se vagyok képes elmondani neki, üvöltözött a nyílt utcán!!!!!

Egyébként a belépés erre a helyre ingyenes, azt a kis ásványvizet amit ott megiszok azt is apukám pénzéből mveszem(elváltak). Meg még azt is veszem(elváltak)Meg még azt is mondta, hogy a barátom(18 éves) neki is engedélyt kell krédnie a szüleitől csak ő egy nagy darab szar(anyumat idéztem!)hogy ne kelljen neki elmondani

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__csaladfa_..

Hogy belelássatok hogy milyen is.

De most tényleg modnjátok el kérlek ha nincs igazam. Jah és sohase járok el bulizni, évente max!! egyszer,nem iszok alkoholt, nem cigizek, jól és sokat tanulok. Egyébként 17 éves lány vagyok


2011. aug. 19. 19:09
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Soha nem csalódott bennem, mindig beváltottam a reményeit. Kiváló nyelvvizsga(85%+ eredménnyel), mindent megcsináltam amit csak kért(előrehozott érettségi, hoyg a hajam olyan legyen amilyen neki tetszik, stb minden)
2011. aug. 19. 19:10
 2/12 anonim ***** válasza:
Én valahol igazat adok anyukádnak,a szórakozóhelyek nem tinilányoknak valók,hanem felnőtteknek. Nem véletlenül van 18as korhatár.
2011. aug. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
71%

persze hogy nincs igaza,menj csak el bulizni

de ha ennyire szörnyű az anyád,mért nem mész apukádhoz?vagy ha az nem lehetséges akkor én a helyedben elköltöznék

2011. aug. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Kedves Első, te milyen 18-as korhatárról beszélsz? Azon a helyen 16+ korhatár van, amibe egy este8-10 óráig sztem belefér írásos engedélykérés nélkül is:)
2011. aug. 19. 19:17
 5/12 anonim ***** válasza:
25%

19:15 költözzön el otthonról 17évesen ha anyukájának gondja van a bulizással? magadnál vagy?


Kérdező, nem lehet, hogy valami más miatt volt stresszes anyukád, és épp ezen törk ki belőle ennyire?

2011. aug. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Kerd az apad, vagy a nagyszulok segitseget!
2011. aug. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ott a másik kérdésem is, ide belinkeltem direkt. Nem csak a bulizással van baja. Elköltöznék ha tudnék, de nincs lehetőségem,nagyszüleim anyukám pártját fogják
2011. aug. 19. 19:25
 8/12 anonim ***** válasza:

Anyukád nagyon furcsán gondolkozik. Én a helyedben nem mondanám meg neki az igazat, Tudom, nem szép dolog hazudni, de nem hiszem, hogy van jobb megoldás.

Nem engedi, hogy borotváld magad stb... mi köze hozzá? Lassan felnőttkorú vagy. És szerintem nyugodtan aludj együtt a barátoddal, nincs abban semmi. Mondd, hogy a barátnődnél alszol, és kész.

Egyébként anyukád tudja, hogy még nem akartok lefeküdni egymással? Szoktatok beszélgetni? Lehet, hogy az segítene valamit.

2011. aug. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szerintem azon húzta fel magát, hogy te ezt már tényként közölted miután ő rákérdezett. Ne haragudj, de ez úgy hangzott, mintha csak azért mondtad volna el, mert rákérdezett, különben el se mondtad volna neki. Legközelebb menj oda hozzá, és mondd azt: Anya! A barátommal el szeretnénk menni diszkóba ekkor és ekkor. Mit szólsz hozzá?

Szerintem ez még nem kuncsorgás, és ő is tudja, hol vagy. :)

2011. aug. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Ha így megkérdeztem volna h mehetek-e abból az lett volna h szúrós szemmel rám néz, és jönnek a kérdések: kivel mész? mikor jössz?de ez hol van ez a hely? Aztán nagy kegyesen azt mondja, hogy majd eldönti. Na ez tényleg kuncsorgás! És körülöttem azt látom, hogy pisis 13-14 éves kislányok kivakolva mennek mindenfelé éjszaka is. Ennyi önálló életem se lehet? Üvölteni kell rám mint egy taknyos kölyökre??Utána a telefonba a barátnőjének elkezdi ecsetelni h jajj a gyerekek mennének, dehát jajj minek , meg hogy miylen kicsik vagyunk, mi GYEREKEK. KÉRLEKSZÉPEN AJÁNLJATOK VMIT H H TUDNÉK VELE KIBÉKÜLNI VAGY VMI MERT HA NEM VÁLTOZIK SEMMI, ELKÖLTÖZÖM JÖVŐ TAVASSZAL ÉS ALBÉRLETBE MEGYEK, ÉS AKKOR PÁR ÉVRE ELÚSZIK A TOVÁBBTANULÁSOM!!!!:)

2011. aug. 19. 19:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!