Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Büdös van a nagymamáméknál,...

456465 kérdése:

Büdös van a nagymamáméknál, de mégis oda kell mennem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy kis "heppem" az hogy szeretek tiszta lenni, és minden nap mosom a hajam stb... Viszont a nagymamáméknál nagyon büdös van, de tényleg. Nagyon erős dohányosok és ez nagyon zavar, mert ha hazajövök érzem magamom a nikotint, büdös vagyok... mit kéne csinálnom, hogy ez ellen "védekezzek"? Válaszotokat előre is köszönöm! :)
2012. dec. 25. 17:11
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
6%
Néhány évvel ezelőtt, amikor minden öreg füstölt, cigizett vagy pipázott, kitiltották volna a nagyszülők az ilyen unokát, ha egyáltalán el mert volna ilyen pimaszságot követni az unoka, hogy kritizálja a nagyszülőket. Örüljön neki, hogy meghívják, szeretettel várják és bírja már ki azt a kis időt. Inkább köszönettel tartozna nekik, mert vannak olyan nagyszülők, sőt szülők, akik le se sz.rják az unokát, gyereket. Tisztelet kérdező! Tisztelet! Régen még tudták a fiatalok mit jelent, ma már kevésbé. Egyáltalán hogy veszed a bátorságot, hogy ide nyilvánosan kiírd a nyavalygásodat? Az apám jól nyakon is vágott volna annak idején, amikor még élt a nagymamám, hogyha így mertem volna beszélni! A nagyapám dohányzott a házukban, igen büdös volt és élek! Eszembe nem jutott volna, hogy ezért ne menjek hozzájuk! Mellesleg, ha az én gyerekem lennél, nem tennéd zsebre amit tőlem kapnál, hogy kritizálni mered a nagyszülőket!
2012. dec. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
55%
És a vendégek, unokák iránti tisztelet? Hogy megtisztelem azzal, hogy nem erőltetem rá a káros szokásaimat? Hogy tiszta környezetben fogadom? Hogy ha egyszer az évben eljön hozzám, akkor úgy várjam, hogy ne kelljen szenvednie szegénynek és boldogan, felszabadultan tudjuk ünnepelni a Karácsonyt? Hogy örüljön a gyerek, ha hozzám jön, és ne büdösen kelljen elmennie innen? Ezek nem számítanak? Én egy rossz szót nem láttam a nagymamáról egyébként, biztos nagyon kedves ember, csupán figyelmesebbnek kéne lennie ezzel kapcsolatban.
2012. dec. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim válasza:
30%
Ha tehenet vagy disznót tartana a nagyi, akkor meg azért nem lenne kedve menni, mert hát az állatok is büdösek. Elkényeztetett fruska. Ennyi! Nehogy már ne bírja ki azt a kis időt! Az eszem megáll!
2012. dec. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:
Elõször is köszönöm a sok választ! Másodszor, nem csak engem zavar, hanem az egészcsaládot! Igen, tudom kicsit tulzásba viszem a dolgokat (a tisztasággal kapcsoladban) de úgy gondolom mindenkinek van érzékeny pontja! Én nem szerettem volna, hogy veszekedés alakuljon ki! Én inkább praktikákra lettem volna kiváncsi, mert tudom, hogy 40 dohányozás után nem fog pikk pakk leszokni... De bánt hogy ismeretleneket így lehurrogtok... a negatív válaszadók 90%- a tuti dohányos... nem tudom mi a cigiben a jó, még sosem láttam boldogan pöfékelve valakit!
2012. dec. 25. 22:31
 25/32 A kérdező kommentje:
Utolsó: Te biztos élvezed, amikor ha hazajössz valahonnan maró nikotin szagod van, és.a.hajadból fekete-lé folyik ki miután megmosod :)
2012. dec. 25. 22:34
 26/32 anonim ***** válasza:
29%
Fekete hajfestéket használsz vagy a kolbászt is a szobában füstölik, hogy néhány óra ottlét után fekete lé folyik a hajadból, ha megmosod?:D
2012. dec. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:
Egyántalán nem túloztam!
2012. dec. 25. 23:21
 28/32 anonim ***** válasza:
26%
"elmondod, hogy karácsony ide vagy oda, de te nem akarod szagolni a cigifüstös lakásukat és őket ez van. Bizonyára megértik...... :P" Ez úgy látom senkinek nem tűnt fel, hogy ironikus módon próbáltam írni, de mindegy....
2012. dec. 26. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
67%
Fekete lé folyik a hajadból... Na ne etess már.... Apám is erős dohányos (kb. 50 éve), de nem folyik fekete lé a hajamból, miután hajat mosok a meglátogatásuk után. Akkor sem folyt fekete lé a hajamból, amikor ott laktam náluk kb. 20 évig. Lehet, talán belefekszel a hamuba, hogy jön a feketeség a hajadból vagy feketére van festve a hajad színezővel, mást nem tudok elképzelni....
2012. dec. 26. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
29-es vagyok: ja és én nem dohányzom. :)
2012. dec. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!