Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek? Felhívjam vagy...

Mit tennétek? Felhívjam vagy várjam, míg jelentkezik? Vagy inkább felejtsem el végleg?

Figyelt kérdés

A helyzet kicsit kaotikus. A vőlegényemmel együtt éltünk, de elköltöztem. Ennek nem a rossz kapcsolatunk volt az oka, nem szeretném részletezni.

Több éve történt, mindig előbukkantunk egymás életében, de csak rövid időre, nem egy éjszakára.

Aztán általában annyiban hagyta valamelyikünk a hívást, sms-t, többnyire én.


Most 1 hónapja, újra megtaláltuk egymást, nagyszabású terveink voltak, összeköltözés, családalapítás. Második hete nem jelentkezik. Írtam neki SMS-t, hogy minden rendben van-e? De erre sem reagált.

Mikor én hagytam annyiban annak idején a kommunikációt, ő sem zaklatott. Megvárta, míg jelentkezem. Nem tudom mit kellene tennem??

Azt sem tudom mire véljem. Lehet, hogy visszakapom a múltat? Lehet, hogy csak szórakozott kicsit? Vagy a bizonytalan éveink miatt kihátrált? Nem tudom..


Kérlek ne ítéljetek el, nyilván gyerekes és buta dolognak tűnik ez a macska-egér játék első olvasásra.

Köszönöm, ha megtisztelsz a válaszoddal!


2012. dec. 4. 12:09
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
facen nem tudod megnezni belépett e egyatalan ,él e?vagy csak rad nem kivancsi?
2012. dec. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Várnék,míg jelentkezik,viszont ezt az úgymond ,,várakozási időt" nem tölteném el ölbe tett kézzel.Nyitott szemmel járnék,és keresnék egy normálisabbnak ígérkező kapcsolatot.
2012. dec. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Azon kevés emberek egyike, aki nem tulajdonít az ilyen oldalaknak nagy jelentőséget. Nem sokra megyek vele sajnos.

:(

2012. dec. 4. 12:16
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

"Most 1 hónapja, újra megtaláltuk egymást, nagyszabású terveink voltak, összeköltözés, családalapítás. Második hete nem jelentkezik."


Minden szemrehányás nélkül kérdezem: ebbe a kapcsolatba hogy (mióta) fér bele az eljegyzés.


Szerintem ez az eljegyzés nektek olyan mint döglött lovon a patkó. Minek? Őszinték nem vagytok egymáshoz, egymást nem tisztelitek, bizonytalanok vagytok, nem kommunikáltok egymással.

Szerintem nem kell erőltetni ami nem működik. Ha két hete nem hívott volna a párom (öhm, vőlegényem) nyílván szakítanék vele. Ennyi a minimum...


sajnálom, de ennek úgy lett vége, hogy közben el sem kezdődött...:-S

2012. dec. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Amikor együtt éltünk, minden a legnagyobb rendben volt. Nem tudom találhatnék-e még egy ilyen jól működő kapcsolatot. Nem voltak eget rengető vitáink, megbeszélhetetlen problémáink. Harmonikus és szeretetteli volt.

Lehet, hogy be kell lássam, képtelen vagyunk visszahozni ezt.

2012. dec. 4. 12:18
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
és ha valami baja esett?
2012. dec. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Elnézést, ha félreérhetően fogalmaztam. Együtt éltünk 2 évig. Nem most a vőlegényem.

De most valóban bizonytalan és komolytalan ez az egész, igazad van!

2012. dec. 4. 12:19
 8/23 anonim ***** válasza:
97%

ja, értem.


Hát leülnék egy nagy bögre forró teával a kezemben a párommal és elbeszélgetnénk magunkról.

Úgy érzem fontos ebben a témában az elköltözés is, illetve az, hogy hogy reagált erre a párod, erről nem írtál. Szóval leültetném és bármennyire is félnék ettől a beszélgetéstől megtenném.

Vedd fel vele a kapcsolatot és ne kínozd magad! Legyél túl a nagy beszélgetésen, aztán meglátod!


Egyik előző voltam

2012. dec. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
60%
Neked az jól működő kapcsolat, hogy állandóan elhagyjátok egymást? eszednél vagy?
2012. dec. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

6-os válaszoló!

Nem tudom. Remélem, hogy nem. Ami visszatart, az az, hogy ő "tiszteletben tartotta", mikor nem jelentkeztem. Nem szeretnék ráakaszkodni és megfojtani a telefonjaimmal így. Érthetetlen számomra az egész, tudom, hogy az lenne a legjobb, ha megkérdezném, hogy mi történt? Lehet, hogy a választól is félek.

2012. dec. 4. 12:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!