Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt itt valakivel olyan,...

Volt itt valakivel olyan, hogy volt párja, akit szeret, és jó a kapcsolatuk, de mellette egy másik személy is, aki sokat jelent neki? Vagy két embert szeretni egyszerre lehetséges?

Figyelt kérdés
Hogyan tettétek túl magatokat rajta? 2 nagyon fontos ember az ember életében hogyan fér meg? Sejtem hogy a válasza sehogy lenne. Vagy olyan, hogy 2 emberbe voltatok szerelmesek egyszerre? Mi alapján választanátok ilyen esetben?
2012. dec. 25. 22:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Voltam így. Már férjnél voltam, amikor valamiért elkezdtem iszonyatosan vonzódni valaki máshoz. Ez kölcsönös volt, de sosem beszéltünk erről és nem is tettünk semmi botrányos dolgot, még egy csók sem volt soha, mindig csak társaságban találkoztunk. Én úgy léptem ki ebből a helyzetből, hogy amikor már azt éreztem, hogy nem bírom tovább, el fogok gyengülni, akkor egyszerűen kitöröltem az illetőt az életemből. Semmi telefon, semmi e-mail, elkerültem a személyes találkozást is. Még így is majdnem három év kellett ahhoz, hogy újra közömbösen tudjak rágondolni, de találkozni még ma sem mernék vele. Örülök, hogy így döntöttem, nagyon jó a házasságunk, nagyon utálnám magam, ha akkor félreléptem volna, hiszen nyilván csak az újdonság varázsa miatt volt olyan izgalmas a másik.


Én azért döntöttem a férjem mellett, mert igazán családcentrikus vagyok, fel voltam készülve, hogy sok nehézséggel jár egy életen át együtt maradni valakivel, és bár azt hittem, hogy az én fejemet nem lehet megszédíteni, hogy csak a férjem csábítóival kell "harcolnom" akkor rájöttem, hogy én is csak ember vagyok, irányíthatatlan vonzalmakkal, de azt igenis tudom irányítani, hogy mit kezdek a felkeltett érzelmeimmel. Erőt vettem magamon, elfojtottam őket, és kitartottam a házassági esküm mellett, amit tényleg komolyan gondoltam.


Ha te még nem vagy férjnél, akkor akár hagyhatod, hogy a szived válasszon, de válassz gyorsan, ne hitegesd mindkettőjüket.

2012. dec. 26. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Valahogy én is ilyen helyzetben vagyok. Van a férjem, akit imádok, és soha nem hagynám el, boldog vagyok vele. De ott a volt barátom, aki nagyon fontos nekem, a szivem egyik csücske mindig az övé lesz, de nem szakítanék érte a férjemmel.
2012. dec. 26. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

10


Igen, rágondoltam.


8-aska voltam

2012. dec. 26. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%

11


"Még így is majdnem három év kellett ahhoz, hogy újra közömbösen tudjak rágondolni,"


Ez a mondatod buktatott le-hogy az egész írásod kamu, amit itt írtál.

2012. dec. 26. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Ja, voltam már másba is szerelmes párom mellett ez teljesen normális, elvégre az érzelmeket nem irányítod, jönnek maguktól, amitől sokan kiakadnak, de ez az igazság: kémiai-biológiai dolgoknak köszönhető ez nagyrészt.

Kihevertem, nem csináltam semmit és pont.

Párom nagyon jó ember, nagyon szeretem, minden tökéletes vele, mindenét ismerem, biztos pont vagyunk egymásnak, ezért kár lett volna a szervezetem által generált érzelmek miatt kilépni.

2012. dec. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!