Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen esetben melyik lenne a...

Ilyen esetben melyik lenne a legjobb megoldás? 2 családtagom kikészít

Figyelt kérdés

Anyám élettársáról és a bátyámról van szó,mindkettő pszichopata,anyám élettársa iszik,csapkod,fenyegetőzik

bátyám meg nem iszik,balhézik otthon ok nélkül,csapkod,káromkodik,előbb is majdnem nekemvágta az ajtót

én egyetemista vagyok jelenleg,de foglalkoztat a gondolat,hogy egy időre otthagyom a sulit,és felmegyek Pozsonyba társbérletbe és dolgozni fogok,mert az otthoni légkör idegileg tesz csak tönkre....elegem van ebből,nap mint nap a balhékat hallgatni.ha pedig szóvá teszed,te vagy a rossz


2012. dec. 26. 19:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Ne hagyd abba a sulit!!!


Költözz valahova de a sulit ne hagyd abba! Suli mellett eltudsz menni dolgozni, légy ügyes!

Vagy ne figyelj rájuk, suli fontos!

2012. dec. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Írtam egy szép kis litániát a saját tapasztalataimról a témában, de véletlenül törlődött. Hasonló cipőben jártunk. Én elviseltem, mert kellett a diploma, egyedül nem győztem volna anyagilag. Viszont 3 éve nem beszélek azokkal, és boldog vagyok. Csak túl kellett élni.


Tömör leszek.

Semmi kép ne hagyd ott a sulit. Mert nem biztos, hogy vissza tudsz ülni még egyszer az iskolapadba.

Pár tipp ami nálam bevált: légy jó kislány(én kisfiú voltam:) ), szófogadó. Kerülj el minden helyzetet amiből veszekedés kerekedhet. Ha civakodnak, vonulj el és hallgass zenét, nézz filmet FÜLHALLGATÓVAL. A lehető legkevesebbet legyél otthon, barátok. Tanulj könyvtárban.


Kérj segítséget ahol csak lehet!: egyetem:kolesz, támogatás, kihez tudsz fordulni segítségért? ; családsegítő, önkormányzat; különböző szervezetek, egyesületek; életvezetési tanácsadó; pszichológus(megbeszélheted a gondjaidat vele - nekem használt!-; PTE-n egyetemistáknak ingyenes, csak be kell jelentkezni előre)


A diákmunka jó, ha el is tudsz költözni a megkeresett pénzből, akkor pedig kitűnő. Mindenképp nézz valami után, még ha nem is keresel túl sokat, legalább kicsit függetlenedsz:)


Remélem kicsit segíthettem:) Légy erős és kitartó, egyik út sem lesz könnyű.

2012. dec. 27. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!