Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális hogy ez a gyermek...

Normális hogy ez a gyermek már nem örül akármilyen ajándéknak?

Figyelt kérdés

Bátyám külföldön dolgozik és hozott haza a gyerekének (5éves kisfiú) gormiti bábut :) és akkor kérdezem miért sír? Azt mondja az apja hibája minden mert egy kis sz@r bábut hozott neki!

Na meg már karácsonyra playstation-t kapott, mi lesz később ha most ilyet kap?

Nekem ez túl sok!


2012. dec. 26. 22:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
18%

Miért máson köszörülöd a nyelved? Az ő dolguk. Örülj neki, ha a te gyereked különb!

Vagy talán féltékeny vagy arra, hogy külföldi fizuból könnyen tellik PS-re?

A sajád bátyádról pletykálsz névtelenül!

2012. dec. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
84%
Én a szülők helyébe visszafognám a dolgokat.De úgy sem fogják, aztán 5-10 év múlva ezekből a gyerekekből lesznek az elkallódott kamaszok, ők meg fogják a fejüket, hogy de hát az én gyerekem, nem is értem,. hogy miért lett ilyen....
2012. dec. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
76%
Hát ez ilyen, ha már kiskorában megkap mindent, akkor később is el fogja várni h ki legyen nyalva a segge.
2012. dec. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
81%

5 éves. Őszintén kimutatja még, ha valami nem tetszik neki. Csak azért, mert 5 éves, miért kellene minden szarnak örülnie? Én is sírtam volna 5 évesen, ha nem babát kapok, vagy barbie bútort, hanem valami olyat, amivel eszembe sem jutna játszani, szerencsére a szüleim nem vaktában vásárolgattak, mindig tudták mit szeretnék.


Csak mi felnőttek vigyorgunk teli szájjal egymásra, akkor is, ha tudjuk, hogy legszívesebben bevágnánk a kukába az ajándékot, de a sorsa még jobb esetben is annyi lesz, hogy lepasszoljuk valaki másnak. De azért játsszuk, hogy jaaaaj de szép, ó de örülök, kööööösziiiiii. Ez mivel jobb?

2012. dec. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
75%
Nekem is irigységnek tűnik. Igen, ilyenek a gyerekek. Különben ha megteheti miért ne vehetne a gyerekének playstationt? Később értékesebb dolgokat fog kapni és akkor mi van? Egyáltalán nem törvényszerű, hogy az ilyen gyerek fog elkallódni. Lehet, hogy az aki nem kap semmit, mert majd elmegy betörni vagy lopni...Bírom az ilyen kérdéseket, mikor arról kérdezgetnek idegeneket, hogy mit szólunk az ilyenekhez és hogy ugye ez milyen rossz lesz később. Miért nem azt kérdezgeted, hogy aki nem tud még enni sem adni a gyerekének karácsonykor sem, az miért vállalt gyereket, meg alapított családot. A bátyád külföldre ment dolgozni, hogy mindent meg tudjon adni a családjának, senkinek semmi köze hozzá, hogy hogy kényezteti a gyerekeit.
2012. dec. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
51%

4


Kapasd el, aztán ne csodálkozz, hogy ha kamaszként, mert valami nem úgy jött össze ahogy eltervezte, vagy nem vettél meg neki valamit amit akart-neked megy, és hisztériázik.

2012. dec. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
32%

A bátyád 5 éves gyerekére azt a kifejezést használod, hogy "ki van nyalva a segge"???

De undorító vagy. Ilyen testvértől mentsen meg mindenkit az Isten.

2012. dec. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

PARDON hol írtam hogy kivan nyalva a segge?? Engem pedig az ilyen analfától mentsen meg az ÚR!


Egyébként a gyerek tiszteletlen, toporzékoló hisztis kisgyerek, egyáltalán nem vagyok irigy csak nem szeretem ha a gyerek diktál!

2012. dec. 26. 22:25
 9/20 anonim ***** válasza:
46%

Mi elkapatás azon, hogy nem várom el tőle, hogy minden szarnak örüljön, amit kap? Hanem esetleg tovább gondolom, hogy mégis mi a rákra vágyik?


Te meg beleszakadsz, ha olyat kell venni, aminek biztos örül? Mindegy neki, kis szaros pondró, örüljön annak is, hogy lyuk van a seggén, mit képzel, mi?


Én is mindig azt kaptam, amit szerettem volna, mindig meg is kaptam, amit kértem és nem kallódtam el.


Ez az elkallódás csak az irigyek olcsó kifogása.

2012. dec. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Rendben, minden választ tartson mindenki tiszteletbe! Nem kell veszekedni!
2012. dec. 26. 22:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!