Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már szinte beteges...

Volt már szinte beteges cselekedeted a párod miatt?

Figyelt kérdés
Mármint, olyan dolgokra gondolok, amiket nem tenne meg "józan" ember, de te még is megtetted akár rossz akár jó dolog?!
2012. dec. 27. 09:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Amit nem tennék meg ujra mert baromság.


Céges buli után hajnali 3kor télen végigvánszorogni a városon csak azért hogy 2órát együtt aludhassunk(5kor keltem mert dolgozni kellet menni)mindezt úgy hogy előtte és utánna való nap is találkoztunk.


Rossz dolgokat is tettem.Párom tesztelgetése amire nagyon nem vagyok büszke dehát visszacsinálni nem tudom.

2012. dec. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
23%
Nem, és nem is lesz.
2012. dec. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az exem miatt, néhány éve, a kapcsolatunk utolsó hónapjaiban a hátam mögött szeretőt tartott, akkor voltak beteges cselekedeteim.
2012. dec. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%

3-as


Mesélj, pl?:DD

2012. dec. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
97%
A párom külföldön dolgozott 1 hétig és amíg kint volt, beszélgetett egy nővel aki nagyon nagyon nyomult rá. Holott, előtte lepatintotta nem is egyszer ezt a lányt. Be is számolt róla nekem hogy beszélgettek, de kitörölte a beszélgetést és ilyet sem szokott csinálni. Pont ezért gőzöltem be és betegesen kiakartam deríteni hogy mi volt a téma köztük... Pl ráírtam a lányra a párom nevében és fel is akartam törni a lány közösségi oldalát hogy kiderítsem. De ez az őrület kb 1 hét alatt lefutott nálam és azóta se csináltam semmi hülyeséget.
2012. dec. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
97%

Volt, egy időben kényszeresen ellenőriztem a telefonját. Most ugyanez van a chatlogokkal.

Sajnos ad is okot a féltékenykedésre, igazából most már csak arra szolgál ez az ellenőrizgetés, hogy erőt gyűjtsek, hogy ki tudjam mondani, ennyi.

2012. dec. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%

24 éves voltam, és szerelmes. Az akkori pasimmal együtt mentünk jegygyűrűt választani. Megrendeltük. Vártunk. Az egyik közösségi oldalon észrevettem, hogy a barátom egy félmeztelenül hempergő kisgyerekes anyukának csapja a szelet. Ráadásul a csaj bűn ronda és iskolázatlan, az a tipikus "vakolt pofával fotózom magam a fürdőszobában" ....

Szóval nem esett jól.. még ha pl szebb, vagy intelligensebb nőre cserél le... ráadásul a kis ribi a szakításunk után még nagyon sokáig együtt élt a gyermeke apjával, szóval ez elég érdekes...

A lényeg, hogy bevettem egy marék gyógyszert, ez volt a mélypont.

Akkoriban veszítettem el a munkámat, a 7 éves házikedvencemet és a vőlegényemet. Mindez nem sokkal karácsony előtt.


De végülis nem lett bajom, felépültem, lett egy igazi társam, ketten bejártuk Európát, összeköltöztünk.

Sokkal jobb nekem így.


Az ex még mindig azzal a csajjal van, és a csaj még mindig félmeztelenül vergődik a facebookon.

Annyira szánalmas..

2012. dec. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
96%
Sok hülyeséget csinál az ember ha szerelmes. Utaztam már órákat a volt párom miatt, akivel akkor épp külön voltunk, csak azért, hogy 5 percre láthassam, és persze "épp arra jártam" dumával mentem oda hozzá. Nézegettem telefont, próbáltam msn-t feltörni, netes keresési előzményeket visszahozni stb.
2012. dec. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Egy ismerösöm csinálta meg,mikor nyomozott a pasija után h lement a törzshelyére,de mondták h már nincs ott,taxival ment valahova. Akkor ő is hívott taxit,és a taxit megkérte h a rádión kérdezze meg h ki volt még azon a címen és kit szállított meg hova. Meg is találta 20 perc alatt a csávóját vmi buliba :D

Ez elég beteges... azóta is piszkáljuk h mi van te FBI ügynök :D

2012. dec. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
hajaj, de még mennyi!
2012. dec. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!