Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kezdtem el most érezni,...

Miért kezdtem el most érezni, h megaláznak? (szerető)

Figyelt kérdés
Több mint egy éve vagyok szeretője egy férfinak.volt,h egy hónapig nem találkoztunk de olyan is,h hetente többször.amikor volt egy pár hónapos kapcsolatom direkt nem találkoztam vele,de nem mondtam neki h vége,mert éreztem h a srác akivel járok nem az igazi,nem lesz hosszú életű a dolog,így is lett.volt szülinapom,stb,a szeretőm nem is emlékezett rá.régebben eljártunk kávézni,moziba,sétálni,most semmi.bocsánat a kifejezésért,de jön,megdug,megy.eléggé megalázó ez már,de mivel teljesen egyedül vagyok,család nélkül,így minden emberi kapcsolattartás jól esik.de ez már bánt,tényleg.ha mondanám neki akkor lehet úgy érezné h mit pattogok ilyenekért,nincs jogom kérni ilyesmit,h foglalkozzon velem.mondta,h ha otthagynám egyszerűen keresne más partnert egy idő után.mit tehetnék h legalább újra megbecsüljön és mégse legyen az h nem akar engem többet?
2012. dec. 29. 10:15
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
96%

érzel valamit iránta?

ha nem,sürgősen hagyd...nem foglalkozik veled,te is tudod.. majd talalsz egy pasit,aki megbecsul..addig meg lesz valami

2012. dec. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
94%

Kedves Kérdező!

Tudod egyáltalán mit jelent az, hogy szerető? Pontosan azt, hogy jön-megdug-megy. Neked ez a szereped. Egy luk vagy, meg pár mell...szomorú, de ezt vállaltad, amikor egy foglalt, gyenge erkölcsű férfi dugóeszköze lettél. Kegyetlenül hangzik, de mégis mit vársz? Persze, eleinte elvitt ide-oda, az volt a beetetés korszaka. Most már csak használ Téged. Lépj ki, vagy feküdj alá továbbra is...


24N

2012. dec. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
95%
Ne viccelj már, ez egy ilyen alak. Szeret ingyen d@gni. Régebben vett érte egy mozijegyet, kávét, vagy koptatta veled fél órát a cipőtalpát. Azt sem tudja, mit jelent a szeretet, hogyan várhatnád el tőle, hogy érezze? Azért érzed magad megalázottnak mert megaláznak. Ne őt akard megváltoztatni, változz te, becsüld többre magad. Mi azzal a baj ha épp nincs melletted hapsi? Ezen az alapon összefekhetnél minden szembe jövővel, mert abban a fél órában úgy érzed, törődnek veled. Dehogy törődnek, használnak.
2012. dec. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 A kérdező kommentje:
Nem érzek szerelmet vagy ilyesmi,de nyílván mint mindenkinek nekem is szükségem van a szexre,ezenkívűl meglehetősen erős személyiség ez a férfi,vonzódom hozzá,de ez túl ment minden határon úgy érzem,már magamat is lenézem h így kötődök bárkihez is h ezt megtehesse.
2012. dec. 29. 10:28
 5/48 anonim ***** válasza:
100%
Igy, ha valóban ez van, már csak egy eszköz vagy számára, de nincsenek érzései feléd.
2012. dec. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
54%
Semmi beszélgetés nincs kettőtök között? nem törődik veled?
2012. dec. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
94%

Jól érzed, nem becsül semmire. Előbb-utóbb még azt is fogja veled éreztetni, hogy légy hálás neki azért, hogy egyáltalán ennyi időt rádszán, mert amint az ábra is mutatja, rajta kívül másnak mér erre sem kellesz.

Persze ez nem igaz, ő is tudja, te is tudod, de az ilyenek képesek még ezt a csavart is belemagyarázni a dolgokba.


Amíg ő nem volt, addig is megvoltál nélküle, élted az életedet.

Zavard el a fenébe, tedd magad szabaddá testben és lélekben, tisztulj meg tőle.

Csak azután fogsz tudni egy új kapcsolatot elfogadni, és hidd el nekem, amíg ez meg nem történik, nem is igen lesz komoly kapcsolatod senkivel.

2012. dec. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 A kérdező kommentje:
Beszélgetünk ha átjön,kérdezem h mi van mostanában vele,egy nagy cégnél vagyunk mindketten csak különböző területen,arról dumálunk,régebben még kisebb problémáimat is megbeszélhettem vele,de ma már nem igazán.
2012. dec. 29. 10:33
 9/48 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, szépen búcsúzz el tőle. Szex nélkül is van élet, és a szex sem jó akkor ha csak egy darab eszköz vagy a másik embernek. Ráadásul:érzés nélkül mit ér a szex? semmit.
2012. dec. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
100%
Ebben az egészben te alázod meg saját magadat a leginkább, mert belemész egy ilyen "kapcsolatba".
2012. dec. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!