Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mostmár mindig "nyomoznom"...

Mostmár mindig "nyomoznom" kell a vőlegényem után, mert attól rettegek, hogy megint átver? (kicsit hosszú)

Figyelt kérdés

Most tudom,hogy mindenki hülyének fog nézni,de muszáj kiírnom magamból,ami most bennem van! Sajnos nem élünk együtt,az nem is lényeg,miért. Nemrég elkövetett valamit amit nem tudok neki megbocsájtani,bár igyekszem túllépni rajta. Titokban ment el bulizni,mint mindig,amit azért sem értek,mert én sosem lógtam a nyakán és sosem tiltottam (milyen jogon is tettem volna) attól,hogy ő a barátaival szórakozzon. De a bulin készült képeken láttam,hogy egy másik lánnyal összeborulva,ölelkezve táncol. Ez azért szíven ütött,mert azt hittem,ő az,aki sosem tenne velem ilyet,mert nagyon jól tudta,hogy csaltak már meg és ennél fájóbb dolgot nem is tehetne velem senki! Mégis megtette és ez nekem már valamilyen szinten megcsalásnak számít. Ha nekem van párom,nem ölelgetek mást,és nem fogdosom! bár biztos én vagyok ilyen "maradi".

Szóval az eset óta a bizalom oda,persze igyekezett kimagyarázni,hogy az nem úgy volt,félreértem...Azt gondolom,csak az megy titokban szórakozni,aki külön utakon jár!

Sosem voltam féltékeny típus,vakon bíztam a párjaimban eddig! Most magamra sem ismerek! Ma felnéztem facebookra,ahol láttam ,hogy egy felettébb szép és csinos lánnyal a napokban lettek ismerősök. És máris felszínre kezdett törni a zöldszemű szörnyeteg! Írtam neki üzenetet,ki ez a lány,honnan ismeri. Még nem válaszolt.Szívem szerint a lánytól is megkérdezném,de nem akarok teljesen hülyét csinálni magamból!

Kezdek nem normálisan viselkedni,de nem tudok benne bízni és már azt sem tudom,bizalom nélkül van-e értelme a kapcsolatunknak!

Kérlek,ne bántsatok,a negatív dolgokat is kíméletesen ha lehet,mert nagyon magam alatt vagyok,és már nem is ismerek magamra!

Mit lehet tenni,mit tennétek? Nyomozzak,csináljak hülyét magamból? Hagyjam a fenébe az egész kapcsolatot?

Tanácstalan vagyok! Már nem vagyok önmagam!



2012. dec. 22. 11:31
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
82%
AMikor egy hamis kutya megharap, akkor elkerulod azt, hogy legkozelebb ujra serulest okozzon neked pl. Ez egy hasonlat, ami eszembe jutott a tortenedbol, tehat valoban onmagadnak artasz, ha nyomozol, mivel erzelmekrol van szo,most megismered a parodat, aztan eltudod donteni azt, hogy elfogadod, vagy nem? MEgfogalmaztad a velemenyedet, de legy hatarozott is! " ha van parom stb." Ez igy igaz, ez lenne a normalis.
2012. dec. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
83%
Hagyd a fenébe. Ha ennyire erős benned a bizonytalanság és a gyanakvás, akkor ez idővel csak erősödni fog és felzabálja a kapcsolatot.
2012. dec. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
Első kettő! Igazatok van! Már nem tudom,mi tart mellette. De mért változik ekkorát egy ember ilyen kis idő alatt?!
2012. dec. 22. 11:45
 4/36 anonim ***** válasza:
95%

Nos lehet az adott krapek a "vőlegényed" de én egy ilyen kapcsolatot nem tartok kapcsolatnak, és a srác se a vőlegényed szerintem.Látván a tetteit. Cirkuszolhatsz, minden uj, vagy régi nőnél-csak felesleges, mert aki menni akar az menni fog, ha hisztérás jeleneteket csinálsz akkor is, max. átfog tudni verni.


Én biztos lépnék a helyedben, és szépen visszaadnám a gyűrűt.Egy szó nélkül, és mély kalapemeléssel búcsúznék.Ugyanis ebbő as "kapcsolatból" épkézláb normális házasság és kapcsolat nem lesz. Sem most, sem később.Természetesen maradhatsz, várhatsz, színészkedhetsz, különböző pasifogó praktikákkal-csak szerintem felesleges. Egy teljesen új fejezetet nyitnék.

2012. dec. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
86%
Dobd ki szerintem,hogy lehet megbizni valakiben aki titokban jar bulizni,mas csajokkal olelkezik aztan meg dumal hogy nem az aminek latszik...hanem mi??En kivagnam a paromat ha titokba menne bulizni,nincs semmi oka hogy ne osztja meg velem hogy hol van es kivel kiveve ha tilosban jar! 30F
2012. dec. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
81%
NEm valtozott semmi, nem ismerted meg meg, most ismered meg az igazi tulajdonsagait, ez igy normalis, hiszen most eldontheted, hogy elfogadod a tarsadat igy, a tulajdonsagaival egyutt, vagy kilepsz ebbol a kapcsolatbol, mivel mint tapasztalod, hogy ez neked nem megfelelo! Minden kapcsolatnal az elso evek azok, amikor megismeritek egymast, s ezutan jon a dontes, most elerkeztel a dontesig, mivel ezek a parod tulajdonsagai, hiszen ha neked hazudik, akkor ez a tipus, nem tisztak az erzelmei pl. hutlen!
2012. dec. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
32%

+Hidd el ezer pasinak lehetsz még a menyasszonya. Nem a menyasszonyság a lényeg.Hanem a férfi és a kapcsolat. Mert amelyik férfinek te kellesz, és nagyon kellesz, az egy bukta után úgy megáll mint a cövek melletted.Mert tudja, minden cirkusz nélkül, a következő bukovári után lépni fogsz.


Mert a férfiak nem a hűségükről híresek-egyik sem, csak van aki ügyesebb, van aki kevésbé ügyesebb, van ahol meg a nő szemfülesebb. Úgy hogy jobb ha megbarátkozol a gondolattal..

2012. dec. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
4=7
2012. dec. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
48%

7+

Nálad az a baj, hogy a srácnak egy darab unaloműző vagy, ezért meri ezt megtenni. Mert még ha hajtja is a vére, akkor is egy kis időre megáll, vagy ha újra a háttérbe lépeget olyan óvatos lesz, hogy sosem fogod kiszúrni.

A férfiak ilyenek, és nem kell jönni, dehát van hűséges pasi, mert nincs.Egyszerűen fogd fel: nincs.

2012. dec. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 eNerdzsy ***** válasza:

Sajnos azt kell mondjam, hogy ennek a "kapcsolatnak" így semmi értelme nincs.

A párod nem egyik napról a másikra változott, hanem mindig is lappangott benne, hogy máshova járjon és eddig tudta titkolni.

Ha most elnézed neki a dolgait, idővel csak rosszabb lesz a helyzet mert azt fogja gondolni, hogy ha ezt elnézted neki akkor kis lépésekkel egyre többet engedhet meg magának.

Hidd el, hogy találhatsz olyan pasit aki őszintén szeret és kitart melletted.


Rövid úton le kell ezt a dolgot zárnod magadban mert a bizalom sosem lesz már a régi. A nélkül pedig tényleg semmi értelme (hogy magamat ismételjem).


32F

2012. dec. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!