Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges e hogy majd a...

Lehetséges e hogy majd a fiamnak/lányomnak ezek nevek valamelyikét adjam majd, és ha igen akkor mi a módja ennek? 27/L

Figyelt kérdés
Sziasztok! A segítségeteket szeretném kérni! Várandós vagyok es a 4. Hónapban vagyok és a férjemmel már elkezdtünk gondolkodni a babaneveken, de nekünk csak külföldi nevek tetszenek: fiu: Mason, Scott. Lány: Kendra, Kandell, Kloe, Kourtney.

2012. dec. 29. 18:58
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
94%
és igen: látok egy fiatal lányt, kosztümben, éppen egy irodában ül, egy férfi és két hölggyel szemben, akik az önéletrajzát tartják a kezükben: Tóth Körtni
2012. dec. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
52%
szövegértés!!!!!!nem azt kérdezte hogy kinek miért nem tetszenek a nevek,hanem azt hogy lehetséges-e
2012. dec. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
60%
Egy szép amerikai név:Rhonda nekem pld tetszik csak nem magyar névként.
2012. dec. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
74%
Az nem szövegértési kérdés hogy van egy egészségtelen külföldi névadási mánia de arra nem gondolnak hogy a nevet nem a szülő viseli az összes hátrányával együtt.
2012. dec. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

A Kendra, Kloé már most is adható.

A többit engedélyeztetni kell.

2012. dec. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
71%
Nem tudom el van már mindenki szállva ezektől a hülye nevektől. Mi lenne ott kezdenéd a vezetéknévhez mi megy? Én ebből indultam ki. Aztán gondold végig, hogy a suliban kit hogyan fognak csúfolni? Nekem ennyi a véleményem. Ja még annyit, lehet Nektek ez tetszik, a gyereknek?
2012. dec. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
45%
Elena és a Vivien hogy!tetszik szerintem nagyon!szép név mind!a kettő
2012. dec. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem, hogyha Magyarországon éltek, olyan nevet válassz, ami itthon ÉS külföldön is megállja a helyét. 27 évesen valóság show alapján elnevezni gyereket, nem vall magas intelligenciára. Olyan sok szép név van amivel nem keserítenék meg a gyereked iskolás éveit!


(Hogy válaszoljak is: Kérvényezni kell, ahogy előttem írták.)


20L

2012. dec. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
69%
Körtni?Szegény gyerek.
2012. dec. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
16%

és ha külföldön szülnél és olyan állampolgár lenne a gyerek az miért nem jó?


különben lehet szkott meg mézön ... a kourney meg a kloé az külföldön C-vel van, Kendra meg létezik szerintem.

2012. dec. 30. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!