Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges e hogy majd a...

Lehetséges e hogy majd a fiamnak/lányomnak ezek nevek valamelyikét adjam majd, és ha igen akkor mi a módja ennek? 27/L

Figyelt kérdés
Sziasztok! A segítségeteket szeretném kérni! Várandós vagyok es a 4. Hónapban vagyok és a férjemmel már elkezdtünk gondolkodni a babaneveken, de nekünk csak külföldi nevek tetszenek: fiu: Mason, Scott. Lány: Kendra, Kandell, Kloe, Kourtney.

2012. dec. 29. 18:58
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
67%

Őőőmm,nekem a kutyám Kendra,kicsi orosz toy terrier.

Méghozzá azért Kendra,mert olyan "ribis" pont olyan,mint a dögi....

2012. dec. 30. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
17%
Nem értem mi!a bajnok ezekel a nevekel szerintem jó nevek!nézetek meg az!én nevemet hogy milyen király.! És a suliba folyton!vertek mert irigyelték a nevemet..!mondom nagyon szép!.nevek már csak!egy amerikai vezetéknév kéne.!.!.!
2012. dec. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
22%
Öcsém mit!írtam én bajnok bajotok akartam írni.! Amúgy a bajnok nagyon szép!név a fiú.névnek nagyon szép!a Goku vagy vegita.!na el húzzok mielőtt meg.kapnám a menyeáldást hogy milyen skizofrén vagyok!..:DDDDD
2012. dec. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
A Kendra anyakönyvezhető. A többit külföldön se így írják, hanem Chloe és Courtney. Kandell névről még nem hallottam, így ami legközelebb áll hozzá, az a Kendall, de az vezetéknév. Persze Amerikában adhatsz bármilyen nevet, de ha nem vagy amerikai állampolgár, akkor itthon is anyakönyveztetni kell, és azt nem fogják így engedni.
2012. dec. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

igénylened kell és akkor hivatalossá tehetik a választott nevet

ez leírja hogy mi alapján van az eljárás,miket vesznek figyelembe,remélem segít:

[link]

2012. dec. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
45%
nem sértegetni akarlak, de 27 éves nő (nem lány) létedre egy ilyen ergya műsorból vett plázacicák neveit akarod adni a lányodnak? hát gratulálok :D
2013. aug. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!