Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmentem a találkára, de nem...

Elmentem a találkára, de nem lettem okosabb, hogy igaz-e amit a páromról állít vagy nem. Mit tegyek ezek után?

Figyelt kérdés

Szóval, találkoztunk, 1 óra alatt ledarált mindent. Elmesélte hogy a 2 év alatt miket hazudott neki, állítólag több mint 150 ezret ellopott tőlük, 2x felpofozta stb.

Kérdeztem, miért nem jelentették fel, ha ennyi pénzt ellopott tőlük. Mert "nem volt rá bizonyíték". Arra is kitért, hogy őt megcsalta egy csajjal, és hogyha ő egyszer is felhívná hogy töltsenek együtt egy éjszakát, engem biztosan lerázna valamilyen ócska dumával. Nem tudom, az igazság az, hogy elbizonytalanított. Mondott neveket, kiket kérdezzek meg, miért nincs jóba a párom egyetlen rokonával sem (testvére családján kívül), miért nincsenek fiú haverjai akivel heti 1x elmegy meginni 1 pohár sört vagy csak összefutnának dumálni stb. (Tényleg utálja a rokonait, és még csak 1-2 "haverjáról" mesélt, az egyik a volt pasim.)

Mire gondolnátok ezek után?


2009. aug. 25. 14:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Nyitva tartod a szemed, pénzt soha semmilyen körülmények között nem adsz neki, elvagytok, aztán ha valami gyanús dolog igazolni látszik a hallottakat, akkor szépen lelépsz, nem lepődsz meg legalább azon, hogy milyen is a herceg megspórolva magadnak azt az időt, míg egyedül rájönnél, hogy tényleg nem egy leányálom.

Ha meg semmi baj nincs, akkor örülsz, hogy nem volt igaz.

2009. aug. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Persze ez egyértelmű, hogy pénzt nem hagyok elöl. Megkeresem a héten ezeket az embereket, akikről mesélt.
2009. aug. 25. 15:11
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
vagy pedig épp az, hogy előhagysz pénzt és leteszteled, hogy ellopja e.
2009. aug. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
ha elmentél arra a talira akkor azt jelenti, hogy már akkor, azelőtt hogy bármit is tudtál volna nem bíztál meg a párodban...miértis? gondolkodj ezen el...és tényleg légy figyelmes ...szorítok, hogy ne legyen semmi ..:)
2009. aug. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
96%
Csak aztán nehogy akkor jöjj rá, hogy igaz róla amit mondtak, amikor ott állsz majd 1 gyerekkel... :-f
2009. aug. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

2 hét után nem jut eszembe gyereket szülni neki.

(tegnap én írtam ki egy olyan kérdést oly írt a párom exe hogy elmondja miért szakítottak stb.)

2009. aug. 25. 15:27
 7/19 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


Sokan azt tanácsoltátok hogy menjek el, ezért gondoltam elmegyek,veszíteni valóm nincs. :S

2009. aug. 25. 15:29
 8/19 anonim ***** válasza:
44%

Tudod ez a csaj elérte a célját: azt akarta ,hogy ne bizz benne hát sikerült. mert amiket elmondott azok mindig is hatással lesznek rád bármit és bármikor teszi is a párod.

Gratula.

2009. aug. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
79%
Hát nem tudom... az emberi rosszindulatról nem hallottál még? Mi van, ha az egész kitaláció? Tudod, olyan sok szemétségre képesek az emberek. De ez mind sajnos már lényegtelen. Elmentél a találkára, és innentől mindig is ott motoszkál majd benned a gyanú: vajon kinek van igaza? Egyébként ha olyan biztos benne az ex, hogy elmenne vele, miért nem tesztelitek le közösen? Más kiút már úgy se nagyon van. Marad a bizonytalanság.
2009. aug. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam rá, hogy együtt leteszteljük. De ha nem mentem volna el a találkára, akkor is bennem motoszkál, hogy vajon mit akart mondani, és miért?!
2009. aug. 25. 15:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!